Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Handstand & Yoga Laboratory

26.02.2017Ne 9:30 - 13:30

handstand_workshopObraťte svůj svět vzhůru nohama ve zbrusu novém yoga studiu Namastery v Praze.

Rádi byste se posunuli ve stojích na rukou, ale cítíte, že vás omezuje flexibilita vašeho těla? Nebo cvičíte jógu a rádi byste ji obohatili o handstandové variace? Obraťte svůj svět vzhůru nohama a naučte své tělo a mysl spolupracovat.
Jan Jirák (handstand artist) a Klára Pokorná (yoga teacher) pro vás připravili workshop zaměřený na handstand, yoga and body mechanics.

Jan Jirák:

Herec, ekvilibrista, mim a tanečník. Zakladatel novocirkusového projektu Cirkus Lab(oratorium) a projektu pro výuku ekvilibristiky #PragueHandstand, student Akademie moderního cirkusu “AMOC” v Kodani a bývalý student Akademie múzických umění v Praze oboru Nonverbálního divadla. Kombinuje elementy mimického herectví, pohybového divadla, nového cirkusu a tance. Disponuje tak naprosto originálním stylem performativního umění. Jan je zakladatel školy ekvilibristiky #PragueHandstand, kde více něž stovce studentů předává své nejnovější poznatky týkající se mechaniky těla a anatomie v kontextu cirkusových disciplín. Více na www.janjirak.cz .

Klára Pokorná:

Yoga teacher, handstad lover, rebel yogi. Klára začala jako učitelka aerial yogy, poté se pomalu z létání přesunula na podložku a začala cvičit vinyasa flow, yoga therapy a yin yogu. Absolovala kurz 150 hodin Instruktor Hatha jogy. Nyní se věnuje dynamické a silné Vinyase flow, která je hravá a zábavná. Druhý styl jogy je jemná a hluboká yin. Oba tyto styly se navzájem doplňují, tak aby přinesli harmonii a souznění mezi tělem a duší. Pravidelně pořádá jógové workshopy zaměřené na sílu a stabilitu a balance na rukou.
Klára absolvovala 40 YTT Inversion, adjustments, sequencing & self – inquiry – PatrickBeach. 30 YTT Intrinsic Inversions: Finding your balance – Patrick Beach
Dlouhodobě spolupracuje s učiteli jako je Dylan Werner, Meghan Currie, Celest Pereira. Více na https://www.instagram.com/klara_yoga/

Další informace

Studio:Namastery
Instruktoři:
  • Klára Pokorná, Jan Jirák
Podmínky rezervace:info@purelotus.cz
Poznámka k akci:kapacita: 12 osob
1 200 
Zpět na vyhledávání

9:30 – 10:15 Yoga warm up Vinyasa flow zaměřená na uvolnění a probuzení částí těla, potřebných ke správnému stoji na rukou. (mobilizace krční a hrudní páteře, ramen, pozice pánve, uvolnění kyčlí, zadní stranystehen a lýtek)

10:15 – 12:00 Handstand trénink (důraz bude kladen na odstranění disbalancí jako např. bolesti zápěstí, ramen apod.)

12:00 – 12:10 Osvěžení/přestávka (ovoce, čaj…)

12:10 – 13:00 Yoga – body release (uvolnění celého těla, streching)

13:00 – 13:30 Otázky/Individuální konzultace (pomoc při sestavení efektivního tréninkového plánu)Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám