Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

” HA – THA ” – dva elementy v józe

01.05.2016Ne 9:00 - 11:30

Seminář zaměřený na harmonizaci 2 elementů – „ ha“ představuje stimulující sluneční energii, zatímco „ tha „ reprezentuje chladivou lunární energii . Na semináři budeme postupovat od průpravných cviků aktivujících sluneční energii prostřednictvím Súrja namaskár až ke zklidňující měsíční energii různých forem Chandra namaskár .

V dechových technikách od praxe Súrja bhéda pránájámy pročišťující sluneční pingalu , přes Chandra bhéda pránájámu pročišťující měsíční Idu až k technikám vedoucích k harmonizaci obou . V praxi ásan budeme postupovat od dynamických a stimulujících „ jangových“ pozic , které rozproudí krevní oběh, posílí svaly a tvarují naše tělo k jemným „ jinovým“ ásanám, které působí na pojivové tkáně (vazy, šlachy, fascie, klouby) a mají zásadní význam pro rozsah pohybů.

Na závěr vyzkoušíme prožitek hluboké relaxace při meditačních technikách , umožňujících vnímat pozitivní aspekty sluneční i měsíční energie v našem těle, mysli, duši… Vnímavým průvodcem na Vaší cestě jógy bude MUDr.Śárka Majdová, dlouholetá lektorka řady jógových forem, body and mind lekcí a tance .

Další informace

Studio:Majda Agency (0)
Instruktoři:
Poznámka k ceně:1.190 Kč při úhradě série 3 seminářů 17/4 + 1/5 + 15/5/2016


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám