Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Godfrey Devereux – Dynamická jóga workshop

15.10. - 16.09.2016So 10:00 - Pá 17:00

Během tohoto intenzivního semináře prozkoumáme, jak může být praxe jógových pozice základem pro meditaci a pranajámu. Učit bude jeden z nejrespektovanějších učitelů dneška, Godfrey Devereux, zakladatel dynamické jógy a učitel s více než 40ti lety zkušeností.

Tento seminář je otevřen všem, koho zajímají hlubší aspekty jógové praxe, nejen pro učitele jógy.

(Seminář je veden v angličtině bez překladu do češtiny)

Další informace

Studio:Pohled pracoviště (44)
Instruktoři:
  • Godfrey Devereux
Podmínky rezervace:Rezervace je platná pouze po uhrazení celé částky na účet stuida. Číslo účtu bude sděleno po přihlášení.
Poznámka k ceně:Sleva pro maminky na mateřské a studenty

15.10 Dynamic yoga master class

Dynamická jóga je praxe somatického sebepoznání , kde zkušenosti, věk ani fyzické schopnosti nehrají roli . Každý je schopen ve vlastní přirozenosti se ponořit do svého těla hlouběji a hlouběji s pocitem satisfakce i svobody. Tato lekce vás zve k hluboké intimitě s vlastním tělem, myslí a vědomím. Nástrojem nám bude jemně dynamická, lehce zvládnutelná praxe.

Tajemství bandh

Tato lekce nám upřesní podstatu sedmi bandh a jejich relevanci s ohledem na jógovou praxi i nejjednodušší cestu pro jejich aktivaci.

Level : všechny úrovně pokročilosti

16.10 Inteligence integrace

Tělo, mysl a duše jsou tři frekvence lidské inteligence. Hluboká síla jógové praxe leží ve schopnosti současně integrovat koncepční, somatickou a spirituální inteligenci. Klíčem je citlivost k jednotlivým vjemům generovaných inteligencí našeho těla. Tato lekce propojí fenomén pohybu a klidu pro navození hluboké intimity s naší inteligencí těla a skrze ně můžeme integrovat naši koncepční mysl s vědomím a jeho spiritualitou.

Pranayama světlo vědomí

Dech je mostem mezi dobrovolným a nedobrovolným, mezi vědomým a nevědomým. Tato lekce uvede Pranayamu jako praxihluboké intimity , která spontánně imituje meditativní stav.

Level: pro začáčníky po účasti na sobotním workshopu

Cena: 15. anebo 16.10 – 1800 CZK / 15&16.10 – 3200 CZKPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám