Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Godfrey Devereux- Dynamic Yoga Workshop

14.10. - 16.10.2016Pá 16:00 - Ne 20:00

14.10. Den pro učitele

Zranitelnost našich kloubů předznamenává , žejóga by nemělabýt náročná ani dělána dle zvyku či s důrazem na symetričnost. Klíčem k učení jógy bezpečně a efektivně je na sebe navazující progresivně se rozvíjející vinyasakrama, determinovaná rozsahem a zranitelností kloubů i jednotlivými spojeními mezi nimi. V rámci dne pro učitele Godfri předvede jeho chápání vinyasakrami pro výuku stojných asán, záklonů a případně pozice psa hlavou dolu.
Level : pro učitele jakéhokoliv směru jógy

15.10 Dynamic yoga master class

Dynamická jóga je praxe somatického sebepoznání , kde zkušenosti, věk ani fyzické schopnosti nehrají roli . Každý je schopen ve vlastní přirozenosti se ponořit do svého těla hlouběji a hlouběji s pocitem satisfakce i svobody. Tato lekce vás zve k hluboké intimitě s vlastním tělem, myslí a vědomím. Nástrojem nám bude jemně dynamická, lehce zvládnutelná praxe.
Tajemství bandh

Tato lekce nám upřesní podstatu sedmi bandh a jejich relevanci s ohledem na jógovou praxi i nejjednodušší cestu pro jejich aktivaci.

Level : všechny úrovně pokročilosti

16.10 Inteligence integrace

Tělo, mysl a duše jsou tři frekvence lidské inteligence. Hluboká síla jógové praxe leží ve schopnosti současně integrovat koncepční, somatickou a spirituální inteligenci. Klíčem je citlivost k jednotlivým vjemům generovaných inteligencí našeho těla. Tato lekce propojí fenomén pohybu a klidu pro navození hluboké intimity s naší inteligencí těla a skrze ně můžeme integrovat naši koncepční mysl s vědomím a jeho spiritualitou.

Pranayama světlo vědomí

Dech je mostem mezi dobrovolným a nedobrovolným, mezi vědomým a nevědomým. Tato lekce uvede Pranayamu jako praxihluboké intimity , která spontánně imituje meditativní stav.

Level: pro začáčníky po účasti na sobotním workshopu

Další informace

Studio:Pohled pracoviště (44)
Instruktoři:
  • Godfrey Devereux
Poznámka k akci:Workshop je veden v anličtině bez překladu do češtiny
Poznámka k ceně:Cena : 14.10 – 1600 CZK / 15. anebo 16.10 – 1800 CZK / 15&16.10 – 3200 CZK


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám