Funkční tělo – ochutnávka dynamické jógy
29.03.2015Ne 14:30 - 17:00Seminář, který je jemnou ochutnávkou tzv. Prana Vashya jógy, kterou učíme v rámci našich kurzů. Ta je geniálním cvičením v případě, že hledáte efektivní způsob jak se dobrat stavu, kdy je tělo plně funkční a nebolavé, flexibilní i silné zároveň – zkrátka v nadstandardní kondici.
Tato dynamická forma jógového cvičení je vhodná pro všechny, kdo chtějí kompenzovat celkový nedostatek pohybu anebo naopak pro sportovce hledající způsob jak podávat výkon v uvolněném stavu, zlepšit vnímavost vůči svému fyzickému tělu.
Budu hovořit o našich kurzech, co je jejich cílem, jak probíhají, a vůbec o svém pohledu na jógu. Cvičit budeme tak, abychom si vyzkoušeli principy, o kterých budeme hovořit.
Seminář doporučuji těm, kdo uvažují o zápisu do nějakého z našich kurzů, případně i všem ostatním, které zajímají principy jógového cvičení.
Další informace
Studio: | Jemný svět |
Instruktoři: | |
Podmínky rezervace: | Vyplňte přihlášku na http://www.pranayoga.cz/p/seminare_11.html, následně dostanete e-mailem další informace. |
Poznámka k akci: | Vhodné i pro úplné začátečníky. |
- Petr Smil
- petr.smil@gmail.com
- 420 733 582 848
- http://www.pranayoga.cz/
- Chopinova 10, Praha 2
Česká republika