Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

FIT víkend s Lucií Hříbalovou

27.01. - 29.01.2017Pá 14:00 - Ne 10:00

FIT víkend s Lucií Hříbalovou, Hotel Amálka ***, Straškov-Vodochody, ve dnech 27.1. – 29.1.2017. Můžete se těšit na 5 lekcí cvičení: Pilates, Powerjóga, Ranní jóga, Kruhový trénink, 30 min. břicho-hýždě, 30 min. asistovaný strečink ve dvojicích.

Ubytování: designově a vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje v romantickém francouzském stylu. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační. Na pokoji vlastní koupelna s WC, WIFI připojení zdarma, telefon, TV.

Další vybavení: hotelový bazén s vířivkou, privátní vířivka, wellness (finská sauna, infra sauna, solná komnata, odpočívárna, ochlazující bazének), masáže, možnost zapůjčení hotelového Segwaye, tenisové kurty, restaurace, pivnice se samovýčepy.

V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí (pátek nájezdové jednotné menu, sobota výběr ze 3 jídel), FIT program, neomezený vstup do hotelového bazénu s vířivkou, wellness v určených časech, parkovné, místní poplatky.

Další informace

Instruktoři:
  • Hříbalová Lucie
Podmínky rezervace:REZERVACE nejpozději do 20.12.2017!

Můžete se těšit na 5 lekcí cvičení: Pilates, Powerjóga, Ranní jóga, Kruhový trénink, 30 min. břicho-hýždě, 30 min. asistovaný strečink ve dvojicích.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám