Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

FIT víkend s Jógou, Jiřinou Breznenovou a Andreou Špinarovou

19.05. - 21.05.2017Pá 14:00 - Ne 12:00

FIT VÍKEND S JÓGOU, Jiřinou Breznenovou a Andreou Špinarovou, Orea Vital Hotel Sklář****, luxusní hotel v Harrachově. Ve dnech 19.5. – 21.5.2017. Program: 6 lekcí cvičení: Jemná jóga s relaxací, pozdravy slunci, power jóga, jóga ve dvojici s protažením, acro joga basic, balanční jóga. Ubytování: luxusní dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a balkónem, fénem, satelitní TV, WiFi zdarma.
Další vybavení: bazén, sauna, pára, vířivka, fitness centrum, kosmetický salon a relaxační procedury, solárium, PC koutek, restaurace, bar, parkoviště.
V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí na dvoulůžkovém pokoji (polopenze formou bufetu), FIT cvičební program, vstup do bazénu, sauny, parní lázně, whirlpoolu, fitness, místní poplatky, parkovné.

Další informace

Instruktoři:
  • Breznenová Jiřina, Špinarová Andrea
Podmínky rezervace:Rezervace nejpozději do 10.4.2017!
Poznámka k akci:Pro zájemce: SLACKLINE workshop s Andreou Špinarovou, www. osobnitrenerka.com, Workshop o metodě Ludmily Mojžíšové a dysfunkcích pánevního dna či možnost individuální fyzioterapie a masáží s Jiřinou Breznenovou, tel. 776 148 576 , www.fyzioterapie-praha8.cz.
Poznámka k ceně:V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí na dvoulůžkovém pokoji (polopenze formou bufetu), FIT cvičební program, vstup do bazénu, sauny, parní lázně, whirlpoolu, fitness, místní poplatky, parkovné.

Program: 6 lekcí cvičení: Jemná jóga s relaxací, pozdravy slunci, power jóga, jóga ve dvojici s protažením, acro joga basic, balanční jóga.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám