Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Fighting Monkey – pohybový workshop

21.10.2017So 9:00 - 16:00

Fighting Monkey studuje jak naše kompozice a fyziologie souvisí s naším chováním, emocemi, myšlením a pamětí. Fighting Monkey vytváří „pohybové situace”, jež pomáhají přetvářet trénink v aktivitu, která pozitivně ovlivňuje náš každodenní život. Fighting Monkey nám umožňuje testovat, jak platné jsou naše znalosti a jak tvořivě přizpůsobiví dokážeme být, když se setkáme s neznámem. Fighting Monkey podporuje náš potenciál v oblastech, kde chceme vynikat. Praktická primitivní hra.

Zakladatelé FM:

Od roku 2002 Linda Kapetanea (Řecko) a Jozef Fruček (Slovensko) pracují na rozvoji Fighting Monkey skrze rozsáhlou interdisciplinární analýzu s cílem porozumět základním principům lidského pohybu a procesu stárnutí. Fighting Monkey je jejich nástrojem, jak objevovat a rozšiřovat pohybové schopnosti a podpořit touhu po rozvoji coby lidské bytosti. Výzkum sestává ze tří pilířů: Earthquake Architecture, Anatomy of Injury and Anatomy of Events a je neustále rozvíjen a přetvářen poznatky z široké škály zdrojů.

O LEKTOROVI:

Jakub Zeman

Jakub je jeden z hrstky blízkých studentů v rámci výzkumného projektu Fighting Monkey. Vycházejíc z bohaté historie pohybových aktivit, která zahrnuje zkušenosti z řady rozličných disciplín (bojová umění, sporty, tanec, gymnastika, kontaktní improvizace, parkour…), Jakub využívá postupů a nástrojů z Fighting Monkey, aby zprostředkoval lidem z různých domén zkušenost, jež jim pomůže objevit nové možnosti v jejich praxi.

Zaměření na solidní základ v pohybových schopnostech, který vytvoří zdravé kořeny pro jakékoliv fyzické aktivity, kultivace schopnosti pozorovat okolní svět, zdůrazňování důležitosti komunikace s ostatními lidmi a okolním prostředím… To jsou některé z klíčových elementů našeho způsobu práce. Snažíme se neustále si klást náročné otázky, abychom mohli vytrvale pracovat na tvarování praxe, jež nás bude obohacovat. Takové, která nám umožňuje prohlubovat nezávislost, je průběžně rozvíjena budováním kvalitních vztahů, a která je dostupná pro každého.

workshop je omezen pro 15 účastníků

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Jakub Zeman
1 500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám