Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Festival jógy v Centru Černý MostFestival

23.06.2018So 9:00 - 14:00

Centrum Černý Most potěší 23. června všechny fanoušky jógy. V rámci mezinárodního týdne jógy uspořádá festival zaměřený výhradně na tento druh cvičení. Program se ponese přes celé dopoledne a provede jím zakladatelka Nadačního fondu Yoga Help Petra Špindlerová. Pod vedením odborníků si budete moci vyzkoušet meditace, Vinyása jógu, hormonální jógu nebo speciální techniku tvoření mandal. Příležitost k protažení dostanou v rámci akce i děti, a to s bohatým doprovodným programem, rodiče tak získají prostor užít si nerušeně lekcí pro dospělé.

Program jóga festivalu Centra Černý Most:
9:00 – 9:30 Zimní zahrada – ranní meditace s Irenou Štětinovou; dětský svět Maxíkov; počet míst omezen
9:45 – 11:00 Vinyása jóga – lekce speciálního druhu jógy s Petrou Špindlerovou; Central Plaza
9:45 – 11:00 Jóga pro děti s Jitkou Janešovou + doprovodným program; záliv u multikina CineStar
11:15 – 12:30 Workshop mandal Art by Tyna; prostory u DM drogerie
11:15 – 12:30 Jóga s hormonálními prvky pro ženy pod vedením Jitky Janešové; záliv u multikina CineStar; počet míst omezen

Představení účinkujících:

Irena Štetinová – spoluzakladatelka centra tibetského buddhismu Bodhi Path Praha. Meditaci se věnuje deset let na denní bázi. Jejím úkolem bude ranní nastartování festivalu skrz meditaci klidného spočívání s názvem „Zimní zahrada“.

Petra Špindlerová – spoluzakladatelka Nadačního fondu Yoga Help a herečka na volné noze. Józe se aktivně věnuje již řadu let, a to i z pozice lektorky. Prostřednictvím cvičení se snaží pomáhat potřebným. Kromě moderování seznámí účastníky programu se základy Vinyása jógy.

Art by Tyna – vlastním jménem Kristýna Žabžová se věnuje tvoření mandal speciální tečkovací technikou. Pořádá výtvarné dílny pro děti i dospělé. V rámci jóga festivalu Centra Černý Most naučí zájemce základy této techniky. Každý si poté odnese domů vlastnoručně vyrobenou mandalu na plátně.

Jitka Janešová – certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy. Povede lekci jógy pro děti a závěrečné cvičení pro ženy, které zakončí příjemnou relaxací.

Další informace

Studio:Centrum Černý Most, Yoga Help
Instruktoři:
  • Petra Špindlerová, Irena Štětinová, Jitka Janešová, Art by Tina
Podmínky rezervace:Počet účastníků pro Zimní zahradu a Jógu pro ženy s hormonálními prvky je vzhledem k náročnosti omezen na 20 osob. Na lekce s omezeným počtem osob se můžete přihlásit ZDE: concierge@centrumcernymost.cz Vstup zdarma pro členy věrnostního programu Centra Černý Most. Registrovat se můžete jednoduše na http://centrumcernymost.cz/loyaltyprogram


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám