Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Feldenkreisova metoda

17.12.2017Ne 9:00 - 12:00
Přijďte objevit zcela novou a unikátní metodu, která Vám skrze jemný pohyb prohloubí vnímavost k vlastnímu tělu, tak vás bez výuky a drilu naučí stabilněji stát, flexibilněji se pohybovat a své tělo vědomě koordinovat. Dlouhodobější praxi této metody vás může zbavit bolesti v zádech.

Na semináři si společně vytvoříme atmosféru trochu jiného světa: plného zvídavosti! Na začátku samozřejmě – ale nedlouho – osvětlím principy metody, která je velmi inspirována pohybem miminek a tvořením nových pohybových vzorců. První skupinová lekce (tzv. Awareness Through Movement®) nás uvede do miminkovsky zkoumavé nálady a rozhoupe naše těla po podložce. V následující lekci Awareness Through Movement® si zvídavou náladu ponecháme, ale už ji přeneseme do přítomnosti a začneme pohyb zkoumat více dospěleji. Náš fokus bude věnován ramenům. Ale sami zjistíte, že izolovat účinky metody na konkrétní část v těle je velmi obtížné… však se nechte překvapit :-).

Seminář jsem pro vás vymyslela tak, abyste si z něj odnesli vaše vlastní, ale přeci jen trochu nové tělo: cítící se stabilně, ale přitom velmi mobilně.

Seminář je otevřen všem, i těhotným ženám v jakékoli TT, žádné předchozí zkušenosti s metodou nejsou vyžadovány (ALE v případě rizikového těhotenství prosím raději konzultujte s Vaším lékařem).

Další informace

Studio:Dům jógy Anděl (5)
Instruktoři:
  • Eva Dorňáková
780 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám