Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Face Yoga se Simonou Rydlovou

25.03. - 27.03.2018Ne 15:00 - Út 20:10

Workshop má 3 samostatné části

1.ČÁST Úvod do FY a základní cviky 15:00-16:30

přestávka 20min.

2.ČÁST Oči a čelo 16:50-18:20

přestávka 20min.

3.ČÁST Tváře, rty a krk 18:40-20:10

Naučte se, jak pomocí obličojové jógy posílit svaly v obličeji, získat pevnější kontury, zjemnit vrásky, zlepšit krevní oběh a rozzářit pleť. Více se smát a zvýšit si sebevědomí.

To vše se Simonou Rydlovou, certifikovanou lektorkou Face Yogy: “Obličej je jediná část těla, kterou nikdy nezakryjeme a tak málo se jí věnujeme. Geniální a tak jednoduché. Stačí 10 minut denně. Nepotřebujete k tomu nic speciálního. Ráda cvičím v autě, nebo když vařím.”

Na obličeji máme přes 60 svalů, které běžně používáme, ale netrénujeme je. A tak během času a vlivem gravitace tvář mění tvar a přibývá vrásek. Negativní vliv mají také zlozvyky a grimasy, které běžně děláme, aniž bychom si to uvědomovali. Tak, jako každý sval, se dají i ty na obličeji posílit, uvolnit a vytvarovat.

Co se tane, když bude cvičit Face Yogu?
Posílíte svaly
Zlepšíte krevní oběh
Zbavíte se zlozvyků
Budete se víc smát
Zvýšíte své sebevědomí

k workshopu:

Základní cviky
Na semináři základní cviky se dozvíte, jak obličejová jóga funguje, kdy cvičit, na co si dát pozor. Naučíte se nejjednodušší a nejefektnější cviky. Rozdíl uvidíte už za pár týdnů!

Oči a čelo
Na semináři Oči a čelo se naučíte cviky, cílené na uvolnění a posílení svalů na čele a kolem očí, jako boj a prevence proti vráskám na čele, mezi obočím a kolem očí. Naučíme se, jak řešit asymetrické obočí, zredukovat povislá víčka a získat otevřený pohled.

Tváře, rty a krk
Na semináři Tváře, rty a krk se naučíte cviky, jak posít a zpevnit svaly na tváři, kolem rtů a jak se zbavit druhé brady. Zaměříme se na vrásky kolem úst, nosoretní rýhy, povyslé tváře a na formování krku.

Další informace

Studio:Karma Yoga (5)
Instruktoři:
  • Simona Rydlová
Poznámka k ceně:všechny 3 části 1100 Kč, při platbě do 5.3. 1000 Kč / samostatná část 400 Kč, při platbě do 5.3. 350 Kč
1 100 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám