Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Face yoga

18.05.2019So 15:00 - 18:20
3,5 hodinový workshop, který vám změní pohled na jógu.
Omezená kapacita: pouze 15lidí (individuální přístup)

Dozvíte se principy a souvislosti Face Yogy a řekneme si, co všechno ovlivňuje to, jak vypadáme. Naučíte se nejúčinnější cviky z Face Yogy tak, abyste je mohla bezpečně provádět doma.

Naučíte se cviky:
proti vráskám na čele
proti vráskám kolem očí
pro pevné tváře
proti nosoretním rýhám
proti druhé bradě
pro plné rty
pro krk bez vrásek

Naučte se, jak pomocí obličejové jógy posílit svaly v obličeji, získat pevnější kontury, zjemnit vrásky, zlepšit krevní oběh a rozzářit pleť. Více se smát a zvýšit si sebevědomí.

To vše se Simonou Rydlovou, certifikovanou lektorkou Face Yogy: „Obličej je jediná část těla, kterou nikdy nezakryjeme a tak málo se jí věnujeme. Geniální a tak jednoduché. Stačí 10 minut denně. Nepotřebujete k tomu nic speciálního. Ráda cvičím v autě, nebo když vařím.”

Na obličeji máme přes 60 svalů, které běžně používáme, ale netrénujeme je. A tak během času a vlivem gravitace tvář mění tvar a přibývá vrásek. Negativní vliv mají také zlozvyky a grimasy, které běžně děláme, aniž bychom si to uvědomovali. Tak, jako každý sval, se dají i ty na obličeji posílit, uvolnit a vytvarovat.

Co se tane, když bude cvičit Face Yogu?
Posílíte svaly
Zlepšíte krevní oběh
Zbavíte se zlozvyků
Budete se víc smát
Zvýšíte své sebevědomí

k workshopu:

Základní cviky
Na semináři se dozvíte, jak obličejová jóga funguje, kdy cvičit, na co si dát pozor. Naučíte se nejjednodušší a nejefektnější cviky. Rozdíl uvidíte už za pár týdnů!

Oblasti, které nejčastěji řešíme:

Oči a čelo
cílené cviky na uvolnění a posílení svalů na čele a kolem očí, jako boj a prevence proti vráskám na čele, mezi obočím a kolem očí.

Tváře, rty a krk
cviky, jak posít a zpevnit svaly na tváři, kolem rtů a jak se zbavit druhé brady. Jak zmítnit vrásky kolem úst, nosoretní rýhy, povislé tváře.

Další informace

Studio:Karma Yoga (5)
Instruktoři:
  • Simona Rydlová
1 100 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám