Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Elementy v józe – akasha

23.05. - 01.01.1970

Na sérii workshopů, které povede James Boag budeme objevovat, jak se jednotlivé elementy projevují v naší jógové praxi, jakým způsobem jsou zastoupeny v našem těle a ve světě kolem nás a jak je pět uvést do rovnováhy.

Akasha je nejjemnějším ze všech pěti elementů, označuje se jako prostor nebo záře a manifestují se v ní zbývající čtyři elementy – vzduch, oheň, voda a země. Element Akashy budeme objevovat pomocí speciální sestavy ásán, ve které budeme zkoumat, jak se kvalita prostoru promítá do jednotlivých pozic. Při zkoumání využijeme také další techniky inspirovaných mimo jiné principy moderního tance. S odkazem k tradiční jógové filozofii zakusíme, jak se čtyři elementy projevují v prostoru a potažmo v naší jógové praxi.


Odpoledne budeme pokračovat v objevování hravou, radostnou formou. Po obědě se k nám můžete připojit ve studiu i v parku Letná, kde budeme pokračovat různých hrách a také na slackline. Den zakončíme Kirtanem od 17:00, který tradičně povede James.

Tento workshop otvírá téma elementů, které dále prozkoumáme na intenzivním pětidenním jógovém kurzu v malebném kraji Vysočiny. Více informací přineseme brzy, zatím si můžete poznamenat termín 2. – 6. 7.

Více info naleznete na www.akasha.cz

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám