Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dynamická jóga

13.05. - 02.02.2014

Tento seminář je jedinečnou příležitostí seznámit se s dynamickou jógou pod vedením jejího zakladatele Godfri Devereuxe.

Dynamická jóga je založena na biomechanických principech fungování lidského těla. Tyto principy se učíme postupně, krok za krokem metodou vinyasakrama. Slovo “dynamická” v názvu neodkazuje na vnější dynamiku, ale spíše na vnitřní dynamiku, kterou sledujeme a aplikujeme v jednotlivých asánách. Pozornost během cvičení obracíme k jemným reakcím a pocitům v našem těle. Jejich postupnou integrací se stáváme citlivějšími k naší tělesné inteligenci a jejímu přímému propojení s naší myslí. Prociťování je základním prvkem dynamické jógy.

Jednotlivé pozice přecházejí plynule jedna v druhou a samotné ásany jsou vyjádřeny ulolami, dynamickými pohyby mezi dvěma fázemi ásany a dechu. Při této vnitřní dynamice zapojujeme bandhy, jejichž správné a citlivé užívání je klíčové pro integritu pozic. Výuka bandh je součástí semináře.

Detailně rozpracovaná metoda dynamické jógy umožňuje každému, bez ohledu na věk, ohebnost nebo sílu, vstoupit do hlubokého kontaktu s vlastním tělem a čerpat z moudrosti umění jógy. Během semináře Godfri každého studenta jemně vede a pomáhá mu najít učitele uvnitř sebe sama. Jeho přístup vám umožní zakusit hloubku ponoření do jógové praxe a brzy uvidíte také změnu, které toto propojení spontánně přináší do každodenního života.

Vzhledem k povaze semináře a návaznosti jednotlivých lekcí doporučujeme zůčastnit se celého semináře. Upřednostňujeme zájemce o celý kurz, ale pokud máte zájem o určitou část, napište nám. Sleva v případě nouze možná.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  100 
  Zpět na vyhledávání
  

  Partneři
  Yogapoint

  Chcete se stát partnerem?

  Napište nám