Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dynamická jóga nejen pro začátečníky

05.04. - 24.05.2020Ne 19:00 - Ne 20:30

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Rádi byste pronikli do tajů dynamické jógy jako je oblíbená vinjása, power nebo Ashtanga? Bojíte se, že nebudete na lekcích stíhat a nebo jste si lekci vyzkoušeli, ale ještě to nebylo úplně ono? Právě pro vás jsme připravili tento kurz!

Dynamická jóga je svižnější a pozice jsou propojeny plynulými přechody. Takto postavená lekce nás učí sladit pohyb a dech, najít ladnost, ale i sílu a zároveň udržet pozornost pouze u svého těla. Dýchání a pohyb společně s dynamickým střídáním pozic doslova rozproudí krev v těle, proto je tento typ jógy vhodný pro každého, kdo se rád hýbe a nevadí mu se i zapotit. Je třeba mít na paměti, že jóga není výkonnostní sport a stále tedy dbáme na jógové principy, které nás učí najít rovnováhu mezi fyzickým i psychickým zdravím.

O KURZU

Dynamická jóga má určitá specifika a na otevřených lekcích se často předpokládá, že tyto základní informace znáte a tedy už se příliš nevysvětlují. Cílem kurzu bude vás seznámit se základními prvky, tak aby vám lekce přinášely více radosti a méně starostí. Projdeme si pozdravy slunci, přechody mezi pozicemi, dýchání, podivná názvosloví, různá zaměření lekcí a další. Postupně budeme budovat naše jógové dovednosti. Říká se, že dynamická jóga je meditací v pohybu. Pojďte tedy zjistit, jak proplout od začátku lekce do konce a poté si vychutnat zaslouženou relaxaci.

O LEKTORCE
Kurzem vás provede Tereza Kalinová, která začala se studiem Hatha jógy před několika lety v Praze. Postupně si osvojila i další jógové styly, až se nakonec rozhodla pro ucelení svých znalostí v Indii, kde po intenzivním výcviku získala osvědčení RYT 200. Pravidelně se nadále vzdělává, aby byla schopna učit začátečníky i pokročilé studenty.

KONTRAINDIKACE

Kurz je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé. Není vhodný pro těhotné a také pro studenty s vážnějším zdravotním omezením.

REZERVACE A PLATBA
Rezervace je platná až po uhrazení celé částky na účet č. 2401350940 / 2010.
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo.
Vzhledem k velkému zájmu o minulé kurzy vám pro garanci místa doporučujeme provést platbu zároveň s přihláškou.

NÁHRADA A MULTISPORTKA
S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 1 399 Kč při plné docházce. Uhradíte nejprve plnou cenu kurzu a po skončení vám na účet vrátíme 100 Kč za každý vstup s Multisport/ActivePass kartou. Pro všechny účastníky platí, že 3 nevyčerpané lekce je možné si nahradit na lekci stejné lektorky nejpozději do týdne po skončení kurzu.

STORNO PODMÍNKY
do 5.3.2020 – storno poplatek 50 % z ceny
od 6.3.2020 – storno poplatek 100 % z ceny
V případě, že za sebe zajistíte náhradníka, administrativní poplatek činí 10 % z ceny.

AKTUALITY
Pro aktuální informace se přihlaste k události také na Facebooku.

Těšíme se na vás!

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Podmínky rezervace:Číslo účtu (kurzy, dílny): 2401350940 / 2010 Číslo účtu (pobyty): 2101350957 / 2010 Variabilní symbol: vaše telefonní číslo Zpráva pro příjemce: Dynamická jóga nejen pro začátečníky Informace jak zaplatit vám také pošleme do emailu.
Poznámka k ceně:2199


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám