Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dylan Bernstein: Resolution – Completing Primary

23.03.2018Pá 17:30 - 20:00

Dylan Bernstein je dlouholetý praktikant ashtangy a zkušený učitel, autorizovaný KPJAYI institutem učit tuto metodu. Dylan v březnu zavítá do Prahy a bude učit v SHALA Prague týden ranních lekcí a víkendových workshopů. Mnozí z vás ho znají z Bali, Hongkongu a dalších míst v Asii, kde po mnoho let učil. Dylan původně pochází z USA a momentálně cestuje po celém světě, aby šířil metodu ashtangy.

páteční workshop
Resolution: Completing Primary
(Předsevzetí: Dokončení První Série)

pátek 23/3
17:30 – 20:00
cena: 1.500 Kč
Adresa: SHALA Prague, Trojanova 18, Praha 2

Podle Dylana je této části praxe nevěnována dostatečná pozornost. I přesto že se ve workshopech často učí První nebo Druhá série, nejvíce pozornosti se v obou případech věnuje první části těchto sérií. Výuka druhé poloviny (první série) proto pokulhává a my tak přicházíme o zajímavý vhled do komplexnějších pozic, které přicházejí v druhé části. Dylan by v tomto workshopu rád nastínil jiný úhel pohledu, inspiroval nás novými interpretacemi, technikami a významem některých pozic. Workshop obsáhne jemné nuance konkrétních vinyas, pozornost na zapojení bandh a integraci a aspekty pranayami. Věnovat se budeme pozicím od Marychiasana D po Setu Bandhasana.
Všechny úrovně pokročilosti jsou vítání.

Místa v Shale jsou omezená. Proto doporučujeme rezervovat si místo co nejdříve.
Registrace přes www.shala.cz/registrace
Místo budete mít rezervované po uhrazení částky 1.500 Kč převodem na účet číslo 499953002/5500. Platba je závazná a nevratná.

Další informace

Studio:Shala (2)
Instruktoři:
  • Dylan Bernstein
Podmínky rezervace:Místa v Shale jsou omezená. Proto doporučujeme rezervovat si místo co nejdříve. Registrace přes www.shala.cz/registrace Místo budete mít rezervované po uhrazení částky 1.500 Kč převodem na účet číslo 499953002/5500. Platba je závazná a nevratná.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám