Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dylan Bernstein: Backbending into Second Series

25.03.2018Ne 10:00 - 12:30

Dylan Bernstein je dlouholetý praktikant ashtangy a zkušený učitel, autorizovaný KPJAYI institutem učit tuto metodu. Dylan v březnu zavítá do Prahy a bude učit v SHALA Prague týden ranních lekcí a víkendových workshopů. Mnozí z vás ho znají z Bali, Hongkongu a dalších míst v Asii, kde po mnoho let učil. Dylan původně pochází z USA a momentálně cestuje po celém světě, aby šířil metodu ashtangy.

neděle 25/3
10:00 – 12:30
cena: 1.500 Kč
Adresa: SHALA Prague, Trojanova 18, Praha 2

Tento workshop nám ukáže techniky k dosažení bezpečných, hlubokých a informovaných záklonů. První část Druhé série, Nadi Shodana, nás provádí sérií záklonů, které prodlužují, posilují a protahují páteř. Dylan workshop pojme z anatomické perspektivy a vysvětlí nám její aplikaci. Studenti budou moci prozkoumat různé techniky provedení podle vlastní úrovně pokročilosti. I pokud v tuto chvíli neděláte mosty ze stoje nebo hluboké záklony, informace, které získáte a postupy, jež se naučíte budete moci použít ve vlastní praxi. Určeno všem úrovním pokročilosti.

Místa v Shale jsou omezená. Proto doporučujeme rezervovat si místo co nejdříve.
Registrace přes www.shala.cz/registrace
Místo budete mít rezervované po uhrazení částky 1.500 Kč převodem na účet číslo 499953002/5500. Platba je závazná a nevratná.

https://www.shala.cz/dylan-bernstein

Další informace

Studio:Shala (2)
Instruktoři:
  • Dylan Bernstein (USA)
Podmínky rezervace:Místa v Shale jsou omezená. Proto doporučujeme rezervovat si místo co nejdříve. Registrace přes www.shala.cz/registrace Místo budete mít rezervované po uhrazení částky 1.500 Kč převodem na účet číslo 499953002/5500. Platba je závazná a nevratná. Pro údaje k mezinárodním platbám nás kontaktujte.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám