Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dovolená u moře s jógou

16.02. - 25.06.2017

Letovisko SUHA PUNTA na ostrově Rab je kouzelný kout s kamenitými a oblázkovými plážemi, kde najdete klid a soukromí, zátoky s borovicemi, pro děti dvě pláže s pískem, výhled na volné moře s křišťálově čistou modro-smaragdovou vodou

Kromě návštěvy starobylého městečka Rab, je možné si udělat výlet po ostrově pěšky i na kole. Místní majitelé lodí nás mohou dovézt do vzdálených zátok a na okolní ostrovy.

Program: je vhodný pro začátečníky a pokročilé. Ranní a podvečerní praktikování jógy v tradičním pojetí (průpravná cvičení, ásany, dechová cvičení, koncentrační techniky, relaxace, sestavy, mudry – gesta rukou), večerní meditace, setkání s filosofií jógy a OM Chanting. Koupání v křišťálově čisté vodě, potápění, slunění, masáže, meditování …. To vše nás ještě více může naplnit radostí, spokojeností, láskou, vnitřním tichem, vést k poznání toho, kdo skutečně jsme.

Ubytování: hotel Eva ** hotel Carolina**** bungalovy nebo apartmány s kuchyní

Stravování: polopenze, snídaně – švédské stoly, večeře formou bufetu+nápoje zdarma (voda, džus, pivo, víno)

Doprava: vlastní nebo zpáteční autobus

Masáže shiatsu, kraniosakrální techniky, relaxační masáže

Cena: se slevou za včasný nákup v hotelu Eva, zahrnuje trajektovou dopravu na ostrov a zpět, 7 noclehů a polopenzí včetně nápojů k večeři, pobytovou taxu, služby delegáta a pojištění CK dle zákona 159/99 Sb, Další informace o cenách na webu.

Lektorka jógy: Olga Králíková

Masérka: Hanka Horká

Přihláška je ke stažení a více informací  na webu www.joga-terapie.cz

Další informace

Studio:Suha punta
6 790 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám