Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dovolená u moře s jógou na ostrově Rab v Chorvatsku

18.06. - 25.06.2022

Letovisko SUHA PUNTA na ostrově Rab je kouzelný kout situovaný na jih s kamenitými a oblázkovými plážemi, kde najdete klid a soukromí, zátoky s borovicemi, pro děti dvě pláže s pískem, výhled na volné moře s křišťálově čistou modro-smaragdovou vodou. Ostrov Rab  má příznivé klimatické podmínky, je vhodný pro alergiky a astmatiky, má blahodárné účinky na dýchací ústrojí a všeobecně na celý organizmus. Centrem ostrova je městečko Ráb, kde ve starých uličkách plných historie můžete zažít tu pravou jadranskou atmosféru. Trajektové spojení trvá 10 minut a v sezoně jezdí non-stop.

UbytováníApartmány jsou  v přírodě mezi borovicemi a s možností bez jídla nebo s polopenzí tj. jídla v Carolíně. Také je možnost si objednat pouze snídaně nebo večeře.  V každém apartmánu je ložnice, kuchyňka a sociální zařízení, vše je nové :))

Apartmány pro 2 osoby s možností přistýlky, která je v kuchyňce (cena pro třetího na přistýlce je o cca 1 tisíc menší.

Apartmán pro 4 osoby – oddělené 2 ložnice.

Hotel Carolína vždy pro 2 osoby s balkonem na moře na zadní stranu + stravování polopenze.

Stravovávní polopenze, snídaně a večeře formou bufetu v hotelu Carolina

Doprava vlastní nebo zpáteční autobus, Nastupující místo: Praha – Brno. Svoz po trasách v případě realizace cílových busů, jiné trasy zajistíme se spolupracující CK.

Další informace

Studio:Rab
Instruktoři:
Poznámka k ceně:cena záleží na typu ubytování a na dopravě, detailní rozpis cen naleznete na http://www.joga-terapie.cz/akce/detail/94
12 500 
Zpět na vyhledávání

Celý program je vhodný pro začátečníky a pokročilé. Ráno cvičíme u moře v trávě včetně Surja namaskar a v podvečer na terase ve stínu pod borovicemi. Ranní a podvečerní praktikování jógy probíhá v tradičním pojetí – průpravná cvičení, pozice – ásany, dechová cvičení, koncentrační techniky, relaxace, sestavy, mudry – gesta rukou, večerní meditace, Om chanting. A hlavně přes den koupání v moři v křišťálově čisté vodě (i nuda pláž), potápění, slunění, meditování smiley 

Více informací naleznete na http://www.joga-terapie.cz/akce/detail/94Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám