Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dovolená u moře s jógou

14.06. - 23.06.2019

Celý program je vhodný pro začátečníky i pokročilé .o)

Letovisko SUHA PUNTA na ostrově Rab je kouzelný kout situovaný na jih s kamenitými a oblázkovými plážemi, kde najdete klid a soukromí, zátoky s borovicemi, pro děti dvě pláže s pískem, výhled na volné moře s křišťálově čistou modro-smaragdovou vodou.

Kromě návštěvy starobylého městečka Rab, je možné si udělat výlet po ostrově pěšky i na kole, protože ostrov je protkán mnoha dlouhými a příjemnými stezkami. Místní majitelé lodí nás dovezou do vzdálených zátok, kde si budeme sami užívat koupání a klidu, či meditovat na moři při západu slunce. Je možné podniknout výlety lodí, které jsou půldenní nebo celodenní,

Další informace

Studio:Rab Chorvatsko
Poznámka k ceně:cena je se zpátečním autobusem
9 200 
Zpět na vyhledávání

 

Program: Celý program je vhodný pro začátečníky a pokročilé. Ranní a podvečerní praktikování jógy v tradičním pojetí (průpravná cvičení, ásany, dechová cvičení, koncentrační techniky, relaxace, sestavy, mudry – gesta rukou), večerní meditace a setkání s filosofií jógy. Harmonizace při OM Chantingu. Koupání v křišťálově čisté vodě, potápění, slunění, masáže, meditování …. To vše nás ještě více může naplnit radostí, spokojeností, láskou a vnitřním tichem a mírem 

Ubytování: Hotel Eva ** nebo bungalovy s polopenzí, apartmány s vlastním vařením V hotelu Eva, který leží 200 m od moře obklopen borovicemi, jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje (pro rodiny s dětmi), všechny s vlastním sociálním zařízením a balkonem.
1 dítě do 12 let na 2 platící osoby má pobyt zdarma.

Stravování: polopenze, snídaně švédské stoly, večeře formou bufetu + nápoje zdarma (voda, džus, pivo, víno) v hotelu Eva.

Doprava: Vlastní nebo zpáteční autobus

Cena zahrnuje trajektovou dopravu na ostrov a zpět, 7 noclehů a polopenzí včetně nápojů k večeři, pobytovou taxu, služby delegáta a pojištění CK dle zákona 159/99 Sb.

Více informací na www.joga-terapie.cz

Podívejte se na https://www.joga-terapie.cz/fotogalerie/jak jsme si to v Chorvatsku užívali v minulých letech :o)

Těším se na naše společné chvíle strávené u moře o:)

OlgaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám