Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dovolená u moře s jógou na ostrově Rab

12.06. - 21.06.2015Pá 14:00 - Ne 11:00

Letovisko SUHA PUNTA na ostrově Rab je kouzelný kout s kamenitými a oblázkovými plážemi, kde najdete klid a soukromí, zátoky s borovicemi, pro děti dvě pláže s pískem, výhled na volné moře s křišťálově čistou modro-smaragdovou  vodou.

Program je vhodný pro začátečníky a pokročilé. Ranní a podvečerní praktikování jógy v tradičním pojetí (průpravná cvičení, ásany, dechová cvičení, koncentrační techniky, relaxace, sestavy, mudry – gesta rukou), večerní meditace a setkání s filosofií jógy. Koupání v křišťálově čisté vodě, potápění, slunění, masáže, meditování ,…. To vše nás ještě více může naplnit radostí, spokojeností a vnitřním klidem.

Ubytování
Hotel Eva ** hotel Carolina**** nebo bungalovy s polopenzí, apartmány s vlastním vařením.
V hotelu Eva, který leží 200 m od moře obklopen borovicemi, jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje (pro rodiny s dětmi), všechny s vlastním sociálním zařízením a balkonem. 1 dítě do 12 let s 2 osobami v tomto hotelu mají pobyt zdarma.
Stravování: polopenze, snídaně – švédské stoly, večeře formou bufetu + nápoje zdarma (voda, džus, pivo, víno)

Cena
Ubytování a stravování: hotel Eva
1 os/ dvoulůžkový pokoj do 25.2. – 5655,- Kč, do 31.3. – 5890,- Kč, od 1.4. budou ceny vyšší.
Cena zahrnuje trajektovou dopravu na ostrov a zpět, 7 noclehů a polopenzí včetně nápojů k večeři, pobytovou taxu, služby delegáta a pojištění CK dle zákona 159/99 Sb.

Doprava: vlastní nebo zpáteční autobus 2390,- Kč
Cvičení jógy platí se lektorce 1 200,- Kč
Masáže:  shiatsu, kraniosakrální techniky, čínská lineární, relaxační masáže, platí se masérce dle dohody
Organizaci ubytování, stravy a dopravy zajišťuje ČEDOK.

Lektorka jógy : Olga Králíková
Masérka: Hanka horká

Přihláška je ke stažení na webu www.joga-terapie.cz
Vyplněné přihlášky zasílejte na tyto dva e-maily: Olga Králíková: olgakralikova@joga-terapie.cz, Marcela Řeháková: m.re@email.cz.

Marcela Řeháková je kontaktní osoba s cestovní kanceláří Čedok, potom delegátka v místě pobytu. Veškeré dotazy týkající se pobytu, ubytování, přihlášek, cesty, výletů Vám zodpoví a pomůže vyřešit nejen e-mailem, ale i telefonicky 603 48 00 34. V případě potřeby Vám i vyplní přihlášku.

Další informace

Studio:Na výběr z více hotelů
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace po vyplnění přihlášky, která je ke stažení na http://www.joga-terapie.cz/chorvatsko_2015.html
5 655 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám