Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dny jógy a meditace v tichu na 10 dní – Silent Yoga Retreat

07.08. - 16.08.2015

Objevte kouzlo ticha, nemluvte a jen nechte svět okolo vás volně plynout. Ponořte se v tichu do meditací, jógy a nechte působit sílu přírody na vaše tělo, ducha i mysl. Přestaňte na pár dní mluvit a jen naslouchejte sami sobě, rozmlouvejte sami se sebou. Ucítíte povznášející pocit lehkosti a vnitřní síly.

Cena programu Dny jógy a meditace v tichu 10 dní zahrnuje:

  • ubytování na 9 nocí se snídaní formou bohatého bufetu
  • 18 hodinových cvičebních lekcí jógy (gentle jóga, hatha jóga, restorative jóga, atp.)
  • 11 lektorem vedených hodinových meditací včetně 1x čakra meditace a 2x noční meditace
  • 2x tvořivý workshop (tvorba mandal, mandal na triko, tvorba maly, atp.)
  • 20% sleva na masáže a procedury
  • volný vstup do wellness&spa (sauny, páry, vířivka a relaxační místnosti)
  • volný vstup do posilovny
  • transfer z Počátek (oploceného nehlídaného parkoviště) do resortu a zpět

Možnost dokoupení jogínské stravy 10 denní pobyt: cena 4.005,- za 9x plnou penzi (9x večeře, 9x snídaně a 9x oběd). Jogínskou stravu je nutné objednat předem. Nelze objednávat až na místě.

 

Další informace

Studio:Resort Svatá Kateřina (28)
Podmínky rezervace:Program se uskuteční při minimálním počtu 7 účastníků. Pokud je vás alespoň 7 a nevyhovuje vám žádný z garantovaných termínů, jsme připraveni vyhovět vašemu individuálnímu požadavku a realizovat program i v jiném než výše uvedeném termínu.
Poznámka k akci:Pro Váš klid a odpočinek jsou u nás děti ve věku do 8mi let vítány jen v předem určených termínech. Ve vybraných termínech jako jsou např. Mikuláš, Vánoce, Silvestr, Velikonoce, prázdniny apod. jsou připraveny speciální pobyty pro rodiče s dětmi. O všech termínech s dětmi Vám podá informaci recepce. Děti ve věku do 3 let (2,99 roku) – ubytování zdarma, bez nároku na postýlku Dětská postýlka za příplatek:170,-Kč/noc/na pokojích v hotelu Gymnasion a Garnison, 270,-Kč/noc/na pokojích v hotelu Svatá Kateřina. Děti ve věku od 3 do 8 let na přistýlce na pokoji s 2 dospělými osobami – 390,-Kč/noc se snídaní/na pokojích v hotelu Gymnasion a Garnison, 490,-Kč/noc se snídaní/na pokojích v hotelu Svatá Kateřina Domácí mazlíčci: Pobyt s domácím mazlíčkem je možný max. do velikosti retrievera, pouze na pokojích hotelu Gymnasion a Garnison. Poplatek za prvního psa činí 170,-Kč/noc, za druhého psa činí poplatek 370,-/noc.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám