Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

DLOUHÁ VINJÁSA JÓGA ANEB TO, CO SE NA LEKCI NESTIHNE vol. 2

25.02.2018Ne 10:00 - 12:00
Připravili jsme pro vás speciální dvouhodinovou lekci vinjása flow jógy, během které si osvojíme pozdravy slunci, které probudí naše tělo, balanční pozice pro posílení středu těla, a také se zaměříme na inverzní pozice pro dodání energie.
Neděle ráno.. nádech a výdech.. Óm! Propojíme dech s pohybem.. Plynulost, klid a síla.. tanec.. vinjása flow.. Asánami proplujeme v rytmu našeho dechu, s úsměvem na tváři se možná i zapotíte.. Radost z přítomného okamžiku.. teď a tady!

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Tereza Velhartická
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018027. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_DLOUHA_VINJASA_JOGA+ rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám