Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dlouhá listopadová jin jóga

03.11.2018So 11:00 - 13:30

V listopadu se setkáme již po dvou týdnech od poslední Dlouhé Jin – a to hned navážeme tam, kde jsme přestali. Tedy u meridiánu Srdce a Plic – zaměříme se na horní část těla a s ním související funkce. Slabá čchi v srdci může vést k nespavosti, nočním můrám, neklidnému spánku, lenosti a silnému bušení srdce. Plíce souvisí s imunitou, kterou touto lekcí povzbudíme. Po lekci můžete vnímat rozdíl v podobě kvalitního spánku, klidnou mysl a lepší soustředění.

V pozicích setrváme delší dobu než na běžné lekci, budeme se věnovat pranajámě (dechovému cvičení) a vše poté sjednotíme v dlouhé závěrečné relaxaci s aromaterapií s olejem z růží.

Jin jóga dosyta uvolňuje nezpracované emoce, proto se tu a tam té slze v oku nebraňme.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Pája Brožová
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018052. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_LISTOPAD_JIN + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné do 5 pracovních dnů zaplatit nevratnou zálohu ve výšce 50%. Pokud nebude částka připsána na účet studia, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je studio oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobou. Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.
590 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám