Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Diwali – Yoga for Light

19.10.2017Čt 19:30 - 21:30

Přijměte pozvání na večer DIWALI – Yoga for Light… Večer plný oslav, oslav nás samotných, svátku DIWALI a toho, čím jóga je, spojením a rovnováhou… Večer zaplněný jógou, světlem, setkáními…

Ke svátku světel ~ DIWALI, bychom i my rádi předali kousek světla těm, kteří ho mají ve svých životech o něco méně a proto jsme se rozhodli, že výtěžek z celého večera poputuje na podporu léčby slepoty, zlepšování kvality života a advokační činnost ve prospěch lidí s postižením v nejméně rozvinutých částech světa – nezisková organizace Světlo pro svět (Light for the World).

více se můžete dočíst na https://www.svetloprosvet.cz/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Diwali (Deepavali)
– nebo-li svátek světel v tomto roce připadá na 19. 10., je jedním z nejdůležitějších svátků, který se slaví napříč celou Indií. Během tohoto svátků všichni hinduisté zapalují před svými domy malé hliněné lampičky naplněné olejem. Jedná se o symbolické vítězství světla nad temnotou, dobra nad zlem a oslavuje se vítězství boha Rámy nad démonem Ravana. Indové nosí při této příležitosti zpravidla nové šaty a navzájem se obdarovávají sladkostmi. Pro některé indické finanční instituce začíná finanční rok právě prvním dnem Diwali, což jim má na dalších 12 měsíců přinést štěstí.

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace nutná na tel. 775979138 nebo info@diwali-yoga.cz.
Poznámka k ceně:Doporučená cena 200,-. Vybraná částka poputuje na dárcovský účet v plné výši, pokud se na večer nemůžete dostavit a rádi byste se zapojili, můžete přispět na místě anebo převodem na dárcovský účet organizace (účet: 6969696969/2700).
200 
Zpět na vyhledávání

Večer na téma VNITŘNÍ SVĚTLO

~ 19:30 – 20:45 Jóga při svíčkách ~ Anna Nela

Společně se vydáme na cestu k našemu nitru, naší podstatě, za vnitřním světlem…

~ 20:55 – 21:25 Meditace ~ Gábinka Jánská

“Co je meditace? Když vyprázdníš sám sebe a necháš vstoupit Vesmír.” Yogi Bhajan

Čeká nás meditace, která nás spojuje s naší duší a pomáhá nám přijmout sebe sama. Připomíná nám naši nekonečnou podstatu. Dodává nám odvahu projevit své skutečné já, být autentický a vyjádřit svou jedinečnost.

Něco o Gábince

Gábina je lektorkou Kundaliní jógy, které se říká také “Jóga vědomí”. Kromě toho praktikuje meditativní léčitelské umění Sat Nam Rasayan. Vede kurzy i individuální setkání. Pomáhá klientům rozpustit stres a napětí, propojit se se svou duší a vydat se na cestu svého poslání. Jejími havními učiteli jsou Jana Knopová, Yogi Bhajan a Guru Dev Singh.

http://www.bethelight.cz/Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám