Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dinah Rodrigues poprvé v Praze na školení lektorek hormonální jógyKurzy pro instruktory

17.06. - 30.06.2016

Kdo je Dinah

Dinah Rodrigues, v květnu již 89-ti letá oslnivá dáma, je brazilská psycholožka, jógová terapeutka a zakladatelka tzv. hormonální jógy, celým názvem hormonální jógové terapie pro menopauzu podle Dinah Rordrigues (HJT).

Dinah ve svých 63 letech při návštěvě svého gynekologa zjistila, že hladina jejích ženských hormonů je na její věk velice vysoká. Na otázku čím to může být, odpověděla, že pravděpodobně hatha jógou, kterou pravidelně praktikuje. Po dohodě začala vymýšlet sestavu, která by pomohla ostatním ženám udržet si zdraví a stále vysokou hormonální hladinu. Sestava je propojení klasické jógy, vědomostí z fyziologie a také dalších východních technik (například čchi-kung). K sestavě postupně prováděla studii, která potvrzuje, že u všech cvičících, které pravidelně praktikovaly hormonální jógu (min. 16 dní v měsíci, po dobu 3-4 měsíců) nastalo zvýšení hormonální hladiny.

Jak sestava působí

Primárně sestava měla pomoci ženám v období menopauzy eliminovat její symptomy. Postupně se rozšířila i mezi ženami, které trpí jakýmikoliv příznaky hormonální nerovnováhy. Například premenstruačním syndromem, ženám, které mají problémy s menstruací, hypofunkcí štítné žlázy, nebo nemohou otěhotnět, mají cysty na vaječnících, atd.

Hormonální jóga se postupně začala šířit po světě, Dinah je stále jedinou školitelkou této sestavy. Lektorky, které ji vyučují, tedy byly vyškoleny přímo Dinah. Sestava je mezinárodně uznávaná a Dinah dokonce školí tuto sestavu v Indii!

Dnes už máme sestavy tři. Ačkoliv je hormonální jóga pro ženy v tuto chvíli nejznámější, existuje ještě hormonální jóga pro muže s podobnými účinky – zvýšení produkce hormonů a s tím spojené zvýšení libida, eliminace problémů se štítnou žlázou, snížení stresu, a mnoho dalšího. Třetí sestava je zaměřena přímo na diabetiky – hormonální jóga pro diabetes. Pomáhá eliminovat komplikace, které jsou spojené s oběma typy diabetes.

Hana Suberová, lektorka hormonální jógy. www.jogahormonalni.cz

Další informace

Studio:Centrum hormonální jógy (9)
Instruktoři:
  • Dinah Rodrigues
Poznámka k akci:Program se koná v Centru hormonální jógy v Praze. S dotazy se můžete obrátit na Adélu, nebo Hanku. Nebo přímo napsat na dinah-inprague@seznam.cz
Poznámka k ceně:Ceny jednotlivých školení na webu Centra Hormonální jógy

PROGRAM AKCE 17.-30.6.

PŘEDNÁŠKA, AUTOGRAMIÁDA – 17.6.

LEVEL I & II pro lektorky – 18.-19.6.

LEVEL I pro veřejnost – 20.-21.6.

LEVEL III pro lektorky – 24.-25.6.

LEVEL I & II HJ pro diabetes – 26.-27.6.

LEVEL III pro diabetes – 28.-30.6.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám