Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Diastáza a jóga aneb jak na rozestup břišních svalů bez skalpelu

16.12.2018Ne 10:00 - 13:30

Diastasis recti je nepřirozený rozestup přímých břišních svalů. Obvykle se spojuje s ženami po porodu. Omezuje funkčnost břišních svalů, často působí bolesti zad, souvisí s prolapsy orgánů a může vést ke kýlám. Na Západě se proto s oblibou – a většinou zcela zbytečně – operuje.

Řada jógymilovných neví, že diastázu má. A málokdo tuší, že břišní rozestup může mít kdokoli a kdykoli ve svém životě – muži, ženy i děti. Nesouvisí totiž přímo s porodem a těhotenstvím, ale především s držením těla, které těhotenství pouze zesílí a zdůrazní.

Na semináři se dozvíte, co rozestup břišních svalů je, jak vzniká, jak ho poznat a sledovat. Hlavně se však zaměříme na to, co dělat a naopak nedělat, aby se břišní svaly opět zacelily. Naučíte se cílené cviky na diastázu a zapojení středu těla. Dozvíte se, co při cvičení jógových ásan na čas nebo zcela vynechat a kdy, pokud vůbec, zase zařadit. A dostanete řadu tipů na pohyb a držení těla v běžném dni, aby se vám diastáza nevracela.
Workshop s Lucií Königovou

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Lucka Königová
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018045. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_DIASTAZA+ rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné do 5 pracovních dnů zaplatit nevratnou zálohu ve výšce 50%. Pokud nebude částka připsána na účet studia, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je studio oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobou. Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami. REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám