Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Detox víkend na Šumavě

13.05. - 15.05.2016Pá 17:00 - Ne 15:00

Víkend ashtangy

Ashtanga nám pomáhá čistit náš život po fyzické, mentální, emocionální a energetické stránce. Zbavuje nás negativity, fyzických neduhů, záporných myšlenek. Pojeďte si s námi udělat očistný víkend, jak fyzicky, tak mentálně, prohloubit praxi a odpočinout si na tomto nádherném místě uprostřed přírody. Čistit se budeme pomocí jógových technik, ásanové praxe, meditace a velice zdravé a vyvážené stravy.

Ubytovaní budeme v soukromém penzionu uprostřed lesů s krásným výhledem. Čeká vás luxusní plná penze z bio potravin, vyvážená jógínská, veganská strava s prvky raw, všechna jídla bez lepku. Součástí víkendu bude ukázka jak vyrobit některé zdravé recepty, seminář o správném stravování a jaký má jóga pohled na očistné techniky. Ubytování je ve 2-3 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. K dispozici budeme mít také venkovní přírodní bazén, vířivku a saunu.

Tato víkendová akce je určena všem úrovním jógové pokročilosti včetně úplných začátečníků. Tentokrát se nezaměříme pouze na jógovou praxi, ale také na důležitý aspekt jógy a vyrovnaného života a to správné stravování (Mitahara) a zbavování se toxinů z těla. Úžasné prostory tohoto soukromého penzionu, výhled na krásnou šumavskou přírodu, kterou budeme obklopeni bez rušivých elementů velkoměsta a ticho nám budou zpříjemňovat pobyt.

Cena zahrnuje ubytování 2 noci s plnou penzí a přibližně 12 hodin jógy.

Více informací naleznete na webových stránkách.

Max. počet studentů: 10

Další informace

Studio:Škarez u Šumavských Hoštic
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Pro rezervaci místa prosím uhraďte zálohu 2.250 Kč převodem na účet. http://www.denisasengerova.com/#!rezervace/cet1
4 500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám