Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Detox ashtangový víkend na Šumavě

18.09. - 20.09.2015Pá 17:00 - Ne 16:00

Tento víkend jógy je určen pro všechny úrovně jógové pokročilosti včetně úlných začátečníků. Do hloubky se zaměříme nejen na jógovou praxi ashtangy, ale také na důležitý aspekt jógy a vyrovnaného života a to správné stravování (Mitahara) a zbavování se toxinů z těla. Úžasné prostory tohoto soukromého penzionu, výhled na krásnou šumavskou přírodu, kterou budeme obklopeni bez rušivých elementů velkoměsta a ticho nám budou zpříjemňovat pobyt. K dispozici budeme mít také venkovní bazén, saunu a výřivku.

Luxusní plná penze z bio potravin, vyvážená veganská jógová strava, všechna jídla bez lepku. Součástí víkendu bude ukázka přípravy některých zdravých receptů, seminář o správném stravování, jak používat superpotraviny a jak na detox.

Z jógových hodin budeme mít ranní Mysore lekce pro studenty, kteří již mají vybudovanou vlastní praxi; lekce pro úplné začátečníky; v odpoledních hodinách budeme mít teorii, filosofii jógy, meditaci a pranayamu.

Přihlášky zasílejte přes Rezervace. Platba 50% záloha (2.250 Kč) nejpozději do 14.9.2015.

Max. počet: 10 studentů

Cena: 4.500 Kč
(cena zahrnuje dvě noci ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sdíleným sociálním zařízením, veganskou plnou penzi v bio kvalitě, výřivku, bazén a přibližně 12 hodin workshopů ashtangy jógy a zdravé výživy).

Místo – Škarez u Šumavských Hoštic

Denisa Sengerová je autorizovaná Sharathem Joisem (KPJAYI authorised level 1) učit ashtangu v tradici Sri K. Patthabiho Joise.

Další informace

Studio:Penzion Piloušek
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes Rezervace. Platba 50% záloha (2.250 Kč) převodem na účet nejpozději do 14.9.2015.
Poznámka k ceně:cena zahrnuje dvě noci ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sdíleným sociálním zařízením, veganskou plnou penzi v bio kvalitě, výřivku, bazén a přibližně 12 hodin workshopů ashtangy jógy a zdravé výživy

Z jógových hodin budeme mít ranní Mysore lekce pro studenty, kteří již mají vybudovanou vlastní praxi; lekce pro úplné začátečníky; v odpoledních hodinách budeme mít teorii, filosofii jógy, meditaci a pranayamu.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám