Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

DETOX aneb Očista dočista

19.01.2019So 14:00 - 17:30

Terapeutická jóga zaměřená na detoxikaci a regeneraci organismu. Přijďte udělat něco pro sebe a svoje tělo.

Speciální jógová sestava zaměřená na rozproudění lymfy a zažehnutí trávicího ohně (ágní) nám pomůže nastartovat vylučování nahromaděných toxinů z našeho těla. Závěrečná prodloužená relaxace s aromaterapeutickými oleji nám dopřeje opravdový odpočinek a regeneraci. Očistný proces podpoříme na závěr ještě společným sdílením čistícího ajurvédského čaje.
Po této intenzivní detoxikační lázni se budete cítit čistší, lehčí, radostnější… s novým přívalem energie.

O LEKTORCE
Karolína se věnuje terapeutické józe a dlouhodobě se zajímá o ajurvédu. Pravidelně cestuje do Indie za poznáním, absolvovala několik detoxikačních pobytů v ajurvédských ášrámech v jižní Indii.

PLATBA A REZERVACE
Potvrďte svou účast zaplacením celé částky 699 Kč na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo. Při vstupu na Multisportku vám vrátíme 100 Kč.

STORNO PODMÍNKY
Pokud jste zaregistrovaní a provedli jste platbu, na workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 14 dní před dnem konání, je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na jinou osobou.

Pro účast, prosím, vyplňte online přihlašovací formulář: https://yogakarlin.cz/nabidka/detox-aneb-ocista-docista/. Storno přihlášky je možné 14 dní před konáním akce.

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Pro účast, prosím, vyplňte online přihlašovací formulář: https://yogakarlin.cz/nabidka/detox-aneb-ocista-docista/. Storno přihlášky je možné 14 dní před konáním akce.
Poznámka k ceně:Při vstupu na Multisportku vám vrátíme 100 Kč.

ORIENTAČNÍ SCHÉMA WORKSHOPU
14:00 – 16:00 Detoxikační jógová sestava
16:15 – 17:00 Jóga nidra (hluboká vedená relaxace)
17:10 – 17:30 Ajurvédský čistící čaj (sdílení & povídání o ajurvédě)Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám