Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Deep intensive jóga den se Šárkou

14.03.2015So 10:00 - 15:00

Po návratu z Indie vás zvu na workshop pěti principů jógy podle tradiční indické školy. Zkusme jógu uchopit a pochopit trošku hlouběji, než jen hodinu týdně na podložce ve studiu. Zkusme jógu žít.

Jóga říká, že jsme se nenarodili pouze pro bolest, utrpení, nemoci a smrt. Je tu mnohem větší význam života. Staří mudrcové vytvořili před dávnými a dávnými lety integrální systém, z kterého jsme si vzali jen malý kousek. Jen ono cvičení, které nazýváme jógou. Není to škoda?

Cvičení je prvním pilířem a tak projdeme sestavou a probereme 12 základních ásan do hloubky s otázkou proč a jak. Dech a kontrola dechu, jogínská pránajáma a její účinky na tělo a zejména na mysl. Dalším důležitým pilířem je relaxace uvolňující tenze držící se na fyzické úrovni ve svalech a na psychické úrovni v mysli. Správná strava udržuje tělo zdravé. Pozitivní myšlení a meditace pomáhají v odstraněn

í negativních myšlenek a postojů a udržují mysl klidnou a harmonickou.

Na tomto workshopu budeme intenzivně cvičit, budeme si intenzivně povídat. Nejde o intenzitu namáhavou, ale hlubokou. Zkusme v tento den uchopit pět principů jógy, které si můžete osvojit a které můžete žít.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Šárka Konečná
Podmínky rezervace:REGISTRACE: online z rozvrhu studia: http://bindu-yoga.isportsystem.cz + zasláním 50% zálohy z kurzovného na číslo účtu: 2107703573 / 2700 (do poznámky “deep_příjmení”)
Poznámka k ceně:650 Kč; 500 Kč studenti/mateřská
650 
Zpět na vyhledávání

10:00 – 12:30 intenzivní jógová praxe: ásany, pránajáma, relaxace, meditace

pauza na oběd

13:30 – 15:00 povídání o pěti principech jógy

 Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám