Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dance Yoga se Simi Solarin

23.03.2019So 15:00 - 17:30
Doprovázet Vás bude lektorka Simona Solarin.

Dance Yoga®

Jde o spojení základních pozic z powerjógy , klasického baletu, různých moderních tanečních technik i jazzu. Powerjóga je tak obohacena o různé vlny tělem, pohyb do prostoru, izolacemi jednotlivých částí těla.

Tančí se na hudbu melodickou, klidnou, ale rytmickou. Měly by v ní být slyšet doby. Díky balančním pozicím dancejóga podporuje správné držení těla, zpevňuje centrum těla. Dále zvyšuje koordinaci pohybu, flexibilitu, ladnost a pružnost celého těla.

Představení cvičebního stylu dancejógy, který spojuje jógové pozice a jednoduché taneční prvky vycházející  z klasického baletu a moderního tance. Klasická jóga je tak obohacena o různé vlny tělem, ladností jednotlivých přechodů, pohybem do prostoru a především souznění s hudbou. Proto neváhejte a přijďte objevit tajemství ladného pohybu ve spojení s jógovými asánami a krásnou melodií. Prostřednictvím dancejógy zastavme tok času a zároveň nechme proudit svou radost, vášeň a energii.

Na konci lekce Vás čeká příjemná řízená relaxace.

PLATBA A REZERVACE
Potvrďte svou účast zaplacením celé částky 499 Kč na účet 2401350940 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo. Při použití Multisportky či ActivePassu se cena snižuje o 100 Kč. V případě příchodu bez registrace a platby je příplatek 100 Kč.

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
  • Simi Solarin
Podmínky rezervace:Registrace na webových stránkách: https://yogakarlin.cz/nabidka/dance-yoga/
499 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám