Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cyklus (znovu)zrození 5ti prvků DŘEVO

16.03.2019So 9:30 - 18:30

V rámci tohoto tematického celku pěti, na sebe navazujících seminářů, se společně ponoříme do tajů jednotlivých prvků, prožijeme je ve svých tělech a zároveň lépe pochopíme jejich fungování a souvislosti.

Pokračujeme v souladu s přírodou prvkem Dřeva. Práce tedy bude o novém počátku, o získávání odvahy a růstu a kreativitě. Dřevo je o přípravě nových plánů, které se uskuteční v létě.

Budeme prozkoumávat fyzické, mentální i emocionální kvality související s drahami jater a žlučníku. Podpoříme naše nervy, šlachy i zdraví očí.

Hlavní emocí prvku je hněv v pozitivním (vynalézavost, tvořivost, fantazie, originalita) i negativním aspektu (zlost, agresivita, nenávist)

Celý den budeme praktikovat Yin Yogu, aneb akupunkturu bez jehel, a uzdravující Jógovou terapii. Využijeme jak Qi-gong, tak nei-gong (vnitřní práce s Qi). Meditační praxe nás navrátí ke zrození.

Seminář je vhodný pro všechny se zájmem o vnitřní práci a směřuje k podpoře (znovu)zrození, k osobní transformaci.

Kdy: sobota 16.března 2019 (9:30 – 18:30)

Kde: Jógacentrum Velehradská 21, Praha 3

Cena: 1.700 Kč

Kontakt a přihlášení: yinyangyogovna@gmail.com

Pro velký zájem doporučujeme včasnou rezervaci místa.

 

Lektoři:

Dáša Vaďurová : Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka. Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe.

Petuka Arcimovičová – Tradiční čínská medicína, Qigong, fyzioterapie

Další informace

Instruktoři:
  • Dáša Vaďurová
Podmínky rezervace:přihlášení na yinyangyogovna@gmail.com
1 700 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám