Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cvičíme pro druhé

01.05. - 01.01.1970

YogaPoint.cz si Vás dovoluje pozvat na májové setkání – CVIČÍME PRO DRUHÉ s Lenkou Nezvalovou.

Jedná se o charitativní večer, jehož výtěžek půjde dětem z azylového domu Dům tří přání. Tato nestátní organizace poskytuje pomoc dětem a rodinám v nouzi, kde mohou být krátkodobě i dlouhodobě umístěné děti při problematické situaci v rodině (např. týrané/zanedbávané děti, dysfunkční nebo sociálně slabé rodiny,..),ambulantní péči a odborné konzultace rodinám při hledání řešení. Více o domově najdete na www.dumtriprani.cz

.

Akce se koná na prvomájovou neděli 1.5.2011 od 18:30h do 20:30h ve studiu YogaMe (Národní třída 21, Praha 1). Součástí programu je hudební naladění s Petrou Vlkovou www.petravlkovaband.cz , lekce jógy s Lenkou Nezvalovou a setkání nad šálkem dobrého čaje.

Za vybrané peníze společně s pracovníky domova nakoupíme dětem venkovní sportovní vybavení (koloběžky, trampolína, .. dle vybrané částky), aby si mohli užít jaro na zahradě domova.

Lenka Nezvalová, Petra Vlková a studio YogaMe věnují svůj čas/prostor bez nároku na odměnu, stejně tak jako organizace akce je bez finančních nároků, takže všechny vybrané peníze jdou dětem. Děkujeme!!!

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Dana Beierová
  • Praha 1
    Česká republika
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám