Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Čtyřdenní pobyt s Védskou Meditací

26.08.2012Ne 6:13 - 6:13

Meditační pobyt je určen všem absolventům kurzů Védské meditace, na délce praxe nezáleží. Kurz vede zkušený australský učitel Tim Mitchell.
Během kurzu se společně naučíme a budeme provádět tzv. Rounding, techniku, která bezpečně a prakticky prohlubuje védskou meditační praxi.

Naučíme se specifickou kombinaci jednoduchých jogových pozic, dechové techniky a meditace. Dohromady celá sestava výborně podporuje védskou meditaci, přináší hluboký odpočinek a tím pádem odstraňuje hlubší stres.

Bude také čas mluvit o širších souvislostech meditace a způsobech, jak obohatit svůj život porozuměním védskému pohledu na život.
Z meditačního pobytu se vrátíme odpočinutí a sebou domů si odneseme nástroje, které můžeme použít ke zkvalitnění svého života, vyvážení nároků rodiny a práce a urychlení svého vlastního růstu a vývoje.

Kurz bude s překladem do češtiny a součástí víkendu bude vynikající domácí vegetariánská strava. Cena zahrnuje ubytování v krásných komfortních dvoulužkových pokojích s vlastní koupelnou, plnou vegetariánskou penzi a kurzovné.

Další informace

200 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám