Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Co je jóga? Workshop s přednáškou a cvičením I.

18.08.2017Pá 18:00 - 21:00

Pro ty z vás, kdo se toužíte o józe dozvědět něco víc, chystá se první ze série inspirujících workshopů, na kterých se blíže pobavíme o historii, filosofii i praktikování jógy.

TÉMA I.: CO JE JÓGA?
Na chvíli se přeneseme do staré Indie a povíme si o tom, jak a proč jóga vznikla a odkud vlastně víme, kam máme tu ruku nebo nohu dát a proč. Zorientujeme se v základních stylech a principech, na kterých celé učení jógy stojí.

CO TO BUDE:
Workshop zahrnuje přednášku na dané téma a potom hodinovou lekci, kde na vlastní kůži zkusíme, o čem jsme si povídali :). Styl lekce bude vycházet z klidnější Hatha jógy a na každém workshopu se zaměříme na specifické téma.

KDE TO BUDE:
Vše se odehraje v Dejvicích, v příjemně domácích prostorách řeckého obchůdku Bakaliko. V případě příznivého počasí se přesuneme ven do úchvatné zahrady. Více o Bakaliku na https://www.bakaliko.cz/

S KÝM TO BUDE:
Celým večerem vás provede Iva Petráňová, lektorka jógy a street dance, která absolvovala 3měsíční výcvik v Los Angeles pod vedením více lektorů různých stylů a své každodenní jógové praxi se věnuje už třetím rokem. Pravidelně učí lekce v Praze ve studiu Yoga Shala Karlín a soustředí se hlavně na Hatha jógu, Hatha flow a terapeutickou jógu s masážními míčky.

PRO KOHO TO BUDE:
Akce je otevřená pro všechny úrovně mysli, těla i zkušeností :), tzn. jak pro pokročilé, tak i pro absolutní začátečníky.
Kapacita je omezená: MAX 12 ÚČASTNÍKŮ

ZA KOLIK TO BUDE:
Cena za 1 osobu 400Kč zahrnuje:
Malé občerstvení na úvod, vodu a čaj v průběhu večera
Přednášku (60min + 15min pro diskusi)
Vedenou lekci jógy (60min, pro všechny úrovně)

CO BUDU POTŘEBOVAT:
Vlastní jógamatku
Pohodlné oblečení
Notýsek a tužku, jestli rád/a tvořím poznámky 🙂

ivous se těší 🙂

Další informace

Studio:
Instruktoři:
  • Iva Petráňová
Podmínky rezervace:Svou registraci pošlete na e-mail ivi.sibi@gmail.com Uveďte prosím celé své jméno a počet míst, které chcete rezervovat.  Je potřeba se registrovat do 17.8. do 11:00 !!!! 


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám