Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Člověk smyslový – Kundaliní jóga

22.07. - 01.01.1970

Silný nervový systém nám dává velkou výhodu – přesnější smyslové vnímání, které nám umožňuje vnímat daleko „jemnější“ informace. Dovoluje číst mezi řádky, vidět neviděné a slyšet neslyšené, naladit se na přírodu, na vesmír, abychom vnímali příležitosti a byli schopni jich využít. K tomu je třeba dobrý radar a tím jsou právě naše smysly a nervový systém.

Yogi Bhajan, mistr Kundaliní jógy, říkal, že nový věk Vodnáře bude velmi náročný na náš nervový systém. Už nyní je třeba mít silný nervový systém, abychom vyvážili stres, přemíru informací, intenzitu mezilidských vztahů, přírodní katastrofy…

Prostřednictvím Kundaliní jógy a meditací budeme pracovat na posílení nervového systému a naší schopnosti intuice a efektivnějšího smyslového vnímání. Budeme se zabývat především koncepty Třetího oka neboli Ajny čakry související s hypofýzou, Třetího ucha, aurického a jemněhmotného těla. V neděli bude zvláštní příležitost vyzkoušet si ranní skupinovou sadhanu – pilíř disciplíny Kundaliní jógy.

Yogi Bhajan vytvořil unikátní, přímý, rychlý soubor cvičení v rytmu, jehož cílem je probudit plný potenciál lidského vědomí. Rozvíjí schopnost hluboce naslouchat, pěstovat vnitřní ticho, dosáhnout prosperity a výtečnosti ve všem, co děláme. Podporuje radost, aktivitu, tvořivost, fyzické i psychické zdraví organismu.

Guru Sansar Kaur

Praktikuje Kundaliní jógu podle Yogi Bhajana a je žákyní Guru Meher Singh, Gurucharan Singh, Krishna Kaur, Gurutej Kaur a Shakti Parwha Kaur. Dnes učí v Los Angeles a České republice a je členkou Mezinárodní asociace instruktorů Kundaliní jógy. Také připravuje trenéry a je součástí trenérského týmu pro Výcvik učitelů v Los Angeles a v Praze.

„Když jsem začala cvičit Kundaliní jógu, byla jsem blízko dnu a můj život nebyl vůbec takový, jaký jsem si přála. Kundaliní jóga mi dala nesčetné množství technik, které mi zlepšily intuici, vztahy k lidem a které pomáhají vítězit nad stresem. Dnes vychutnávám každý doušek dne. Těší mne, když se mohu dělit o tyto praktiky, které přinášejí lidem štěstí, úspěch a uspokojení ve všem, do čeho se pustí. Sat Nam.“

Dílna je intenzivní (pátek 18 – 22h, sobota 10 – 18h, neděle 5:30 – 7h (ranní sahana) a 9 – 17h) a je otevřená všem bez ohledu na věk. Není třeba mít předchozí zkušenosti s jógou ani být fyzicky zdatný. Dejte vědět předem, budete-li potřebovat k sezení židli, máte–li zdravotní problémy, nebo jste-li těhotné. Možnost přespání v místě konání pro mimopražské účastníky.ílna je intenzivní (sobota 14 – 21 hod.) a je otevřená všem bez ohledu na věk. Není třeba mít předchozí zkušenosti s jógou ani být fyzicky zdatný. Dejte vědět předem, budete-li potřebovat k sezení židli, máte–li zdravotní problémy, nebo jste-li těhotné. Možnost přespání v místě konání pro mimopražské účastníky..

S sebou pohodlné oblečení, pokrývku hlavy, zápisník, tužku a chcete-li i přikrývku

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Zita Pavlištová
  • Praha 1
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám