Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

CHVÁLA ZEMI – Jógový workshop práce s pánevním dnem

26.02.2016Pá 19:00 - 21:00

V oblasti hráze a podbřišku je umístěno naše první energetické centrum (tzv. kořenová čakra MULADHARA).
Toto centrum je spojeno s našimi pocity jistoty, bezpečí, zajištění základních životních funkcí, vtahem k materiálnu, projevuje se v našich vztazích, ve vztahu k rodině, partnerovi a společenství vůbec.

Stav našeho pánevního dna má přímý vliv na vztahy s našimi nejbližšími, na náš pocit jistoty a bezpečí, pocit opory a víry v to, že nám bude dopřáno vše, co potřebujeme, na míru naší životní energie a v neposlední řade na sexuální energii a prožitek.

Pánevní dno ovlivňuje naše spojení se zemí, to, nakolik jsme schopni zakořenit na určitém místě, nakolik jsme schopni se uzemnit a propojit sami se sebou, stát nohama pevně na zemi, mít pevný základ. Lidé dnes žijí zejména v hlavě, uvažují logicky, zapomínají cítit a žít ve svém těle, v sedavých zaměstnáních používají zejména hlavu a horní polovinu těla, spodní polovina těla ochabuje, bere nám možnost správně a pevně stát a chodit, postavit se čelem k životním situacím a kráčet za svým cílem po cestě a na té cestě setrvat, dotahovat věci do konce.

Pokud uhýbáte před nepříjemnými situacemi, potlačujete pocity v sobě a ukrýváte někam dozadu, nebo bojujete s pocitem nejistoty, nedostatku, strachem, máte problémy s bolestmi bederní páteře, reprodukčními orgány, inkontinencí, nedostatečnou oporou orgánů v břišní dutině, ledvinami, kyčlemi, hemeroidy, imunitou, krevním oběhem, křečovými žílami, trávicím ústrojím, nohami, chodidly, klouby, zuby a nehty (a dalšími pevnými částmi těla – kostmi a páteří obecně, svaly) a nerovnováhou hormonů produkovaných v nadledvinkách (např. adrenalin a noradrenalin), pokud chcete zlepšit svůj sexuální prožitek a zvýšit chuť do života, potom Vám cviky posilující pánevní dno mohou zásadně pozitivně ovlivnit život.

Vhodné také jako prevence. Vhodné po porodu.

Prosím vezměte si s sebou i teplejší oblečení (např. mikinu, dlouhé kalhoty na cvičení), případně ponožky.

Další informace

Studio:Karma Yoga (5)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace telefonicky nebo na webu www.karmayoga.cz
400 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám