Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Chakra dance – workshop pro ženy

07.06.2015Ne 16:30 - 20:30

Tento čtyřhodinový workshop je úvodem do práce s našimi základními energetickými centry – čakrami a je skvělým seznámením pro ty, které zajímá práce s vlastní energií a osobní rozvoj a úrovni těla, mysli i duše.

Během podvečera budete mít příležitost seznámit se s jednotlivými centry více do hloubky – a to teoreticky i prakticky pomocí pohybu a tance, meditací, manter, vizualizací i verbálních technik a propojení smyslů. Při tanci čaker projdeme všech 7 základních čaker.

Ke každé čakře se vztahuje specifický element, se kterým souvisí další charakteristiky, včetně typu hudby, pohybu, energie, kterou pohybem vytváříme.

Prací na všech úrovních aktivujeme energetickou spirálu, centra postupně otevřeme, zharmonizujeme se a necháme vstupovat novou energii.

Pracovat budeme individuálně a současně vytvoříme i skupinovou energii a potenciál, se kterým budeme pracovat. Součástí je i meditace a sdílení.

Čeká Vás i příjemné překvapení v podobě ceremoniálu, který prožitek z workshopu ještě prohloubí. Ideální program, jak zakončit příjemný víkend!

Vhodné pro všechny, kteří jsou na cestě k celistvosti, otevřenosti a expanzi vědomí. Předchozí zkušenosti s tímto typem tance nejsou potřebné – každý si odnáší to, na co je připraven.

Další informace

Studio:Pohled pracoviště (44)
Instruktoři:
  • Adéla Čermáková
Poznámka k ceně:Cena: 600,- Kč při platbě předem na účet / 700,- Kč na místě


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám