Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cesta transformace – prodloužený víkend jógy

27.10. - 30.10.2016Čt 17:00 - Ne 16:00

Co je proces transformace v ashtanze? Je to hluboká fundamentální změna, která otřese základy našeho domečku z karet, abychom si mohli vybudovat novější, funkčnější a upřímnější život. Transformace ashtangou je dlouhodobý proces trvající mnoho a mnoho let a k jeho fungování je nutné mít pravidelnou denní praxi. Tento proces je individuální a u každého jiný.

Po delší době opět pořádáme víkend ashtangy, tentokrát prodloužený. Ponoříme se do hloubky naší proměny, zaměříme se na naší ásanovou praxi a ostatní části osmivětvé jógy (pranayamy, meditace, filosofie, chanting). Víkend je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti včetně úplných začátečníků. Víkend je určen vážným studentům ashtangy, kteří se chtějí zaměřit na posunutí se ve své praxi (nebo u nováčků pochopení jak systém ashtangy funguje).

Formát výuky bude vhodný pro všechny úrovně studentů. Ráno budeme mít mysore lekce a pranayamu, odpoledne pak teorii, filosofii, workshopy zaměřené na fyzycké aspekty praxe (záklony, vinyasy, inverze a další..) a k večeru meditaci.

Meditační centrum Dibbavana je na konci světa, obklopeno přírodou a lesy. Vaří ayurvedskou vegetariánskou/veganskou stravu, která podporuje praxi jógy. Prostory na spaní jsou velice jednoduše zařízeny a to spíše komunitního rázu. Vybrat si můžete z jedno- nebo vícelůžkových pokojů. Společné sociální zařízení na chodbě. Povlečení je k dispozici. S sebou vlastní spacák a ručník.

Další informace

Studio:Dibbavana, meditační centrum
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes http://www.shala.cz/rezervace Místo budete mít rezervované po uhrazení 50% částky (1.900 Kč) převodem na účet číslo 319015001. ​ Storno podmínky: Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 50% zálohy. Storno pobytu 29-0 dní před začátkem akce je ve výši 100% zálohy. Výměna osob je možná kdykoliv.
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje tři noci ubytování ve společných prostorách, vegetariánskou/veganskou plnou penzi a přibližně 18 hodin jógy. Doprava není v ceně. Každý si s sebou musí vzít vlastní spacák. ​
3 800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám