Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cesta radosti, letní ženský kemp Adi šakti

27.07. - 31.07.2016St 19:00 - Ne 14:00

Milé ženy,

srdečně vás zvu na letní pobytovou akci kundaliní jógou ADI ŠAKTI – CESTA RADOSTI, k prožití několika dnů, které vám dodají energii a náboj pro několik dalších měsíců…

Život je pohyb i uvolnění, věci jsou jisté i překvapující. Je důležité být vždy otevřená. Každý okamžik má svou krásu a hodnotu; není lepší nebo horší, každá žena může objevit svou svobodu a krásu – to je ženská přirozenost.

Letní ženský kemp „Cesta radosti“ je jedinečnou příležitostí pro ženy ponořit se do intenzivního programu: vytvoření posvátného ženského bytí, ásan, rituálů, meditací a objevení vnitřní božské ženskosti – vyzařující sílu Šakti prostřednictvím technik kundaliní jógy.

Sejdeme se v bezpečném a příjemném prostředí ženské energie a naučíme se jak pocit radosti v sobě objevit a také jak se radostnými udržet. Odhalíme sílu a tajemství dechu, tance a pohybu, jako brány pro duchovní rozvoj. Naučíte se důvěřovat své vlastní síle i své vnitřní energii tak, že z každé situace vyjdete jako vítěz. Spojíme se s přírodou a jejími živly.
Jedná se o zcela výjimečný program, který je otevřen i ženám, které s kundaliní jógou nemají žádné zkušenosti. Můžete pozvat i své kamarádky a tím je seznámit s energií kundaliní jógy. Adi Šakti – kundaliní jóga je o nalezení spojení sama se sebou. Není o výkonu, ale o uvolnění a plynutí.

Žena potřebuje mít čas sama pro sebe, aby zažívala pocit štěstí a radosti. Program je sestaven tak, že ti pomůže obohatit tvůj život a najít si pak v běžném životě prostor sama pro sebe. Anebo jen si užijte 5 dní, kdy si odpočinete od práce a povinností, a kdy se zbavíte psychické a fyzické únavy.

Přihláška:
E-mail: krynkova@seznam.cz
Tel.: 777 858 404
Místo konání: Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11, www.cestasrdce.cz

Další informace

Studio:Kubasova chalupa
Instruktoři:
  • Daniela Krynková
Podmínky rezervace:E-mail: krynkova@seznam.cz Tel.: 777 858 400
Poznámka k akci:Cena obsahuje: ubytování, strava 3x denně, program, aroma-workshop, koncert skupiny Shanti: www.Mystic-Violin.com
Poznámka k ceně:Cena: do 30.6.16 4600 Kč, poté 4900 Kč. Záloha: 1.000 Kč splatná do 3 dnů od přihlášení.

  • Krije – speciální sestavy určené pro ženské zdraví, pohodu a klid

  • Ženské meditace a sestavy pro práci s energií šakti

  • Měsíční centra a cykly ženy

  • Intuice, plynutí a ženská energie

  • Instinkt, spojení s přírodními živly

  • Nalezení vnitřního prostoru, bytí ve svém středu

  • Koncert s živou hudbou

  • Aroma-workshop

  • Sebeuzdravení, omlazení těla i dušePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám