Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cesta do krajiny pánevního dna (metoda 3×3)

08.10.2017Ne 9:30 - 16:30

Svaly pánevního dna jsou často opomíjenou oblastí lidského těla. V posledních letech se jim pomalu dostává pozornosti a cvičení pánevního dna narůstá na popularitě.

Nefunkční pánevní dno způsobuje závažné potíže, které však naráží na tabu intimity lidského těla, a proto se o nich často nemluví – ikontinence, snížený sexuální apetit, snížený prožitek při sexu, povolené břišní svaly.

Nefunkční pánevní dno je však také často spouštěčem bolestí zad, hlavy, kloubů a nezřídka je důvodem chronické únavy. Naproti tomu aktivované svaly pánevního dna jsou zdrojem energie, který je takřka nevyčerpatelný.

Správné fungování pánevního dna dodává tělu energii, sexualitu i vitalitu.

Na kurz Cesta do krajiny pánevního dna nahlédnete na pánevní dno nejen z pohledu tělesna, ale také z pohledu emocí a energií. Začnete využívat své pánevní dno jako barometr emocí a také jako energetickou pumpu.

Seminář je vhodný pro ženy zdravé, toužící prohloubit vnímání svého těla, ženství a intuice nebo jen tak pro radost. Ale i pro ženy, které mají s pánevním dnem problémy a chtějí je řešit. Vhodný také pro ženy, které se připravují na těhotenství, pro ženy po porodu nebo v menopauze. Každý z účastníků si tak najde svoji cestu, díky které své pánevní dno posílí i uvolní. Seznámíte se s anatomií svalů pánevního dna a naučíte se sestavu cviků pánevního dna metodou 3×3, pohledem západu i východu.

3 roviny: tělo – emoce – energie
3 patra: hlava – pánev – krk

Cílem kurzu je správné uvědomění a nastavení celého našeho těla tak, aby nejen pánevní dno bylo vždy aktivní a využito k účelům, ke kterým nám bylo dáno.

Další informace

Studio:Yofyz Studio
Instruktoři:
  • Šárka Simonidesová
Poznámka k ceně:V ceně jsou podklady pro cvičení doma


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám