Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Čchi kung pro ženy – měsíční kurz

22.02. - 15.03.2017St 17:00 - St 19:00

4x dvouhodinová lekce každou středu 17-19 h.
22.2., 1.3., 8.3., 15.3. 2017

Čchi-kung probíhá formou pravidelných otevřených lekcí. Na lekci se naučíte správnému dechu, uvolní se napětí v těle. Dále se naučíte různé relaxační techniky. Kombinujeme prvky z čchi-kung pro ženy s jemnými tělesnými jógovými cviky. Toto cvičení je velmi vhodné pro těhotné ženy, ženy s problémy s menopauzou, ty, které plánují miminko a pro všechny, které chtějí mít vyrovnanou hormonální hladinu. Cvičení pracuje na zklidnění mysli a pomáhá odstranit příčiny našich nemocí.

Qigong zářícího lotosu (RLWQ) je velmi klidné cvičení, kde se klade důraz na pomalý pohyb sladěný s dýcháním. Pracujeme se svou myslí. RLWQ může cvičit každý. Těhotné ženy, lidé s rakovinou prsu, při myomech, špatném zdravotním stavu. RLWQ je cvičení, které není spojené s místem, můžeme cvičit kdekoliv, kdykoliv a vybrat si, zda si zacvičíme celou “sestavu”, či vybereme-li si jen některou část. například proklepání těla s masáží po ránu a večer léčebné zpěvy.

Cvičení nás vedou k uvědomění si, že vše začíná u MĚ. Budu-li zdravá a spokojená, stane se zdravé a spokojené i mé okolí.

Další informace

Studio:Centrum hormonální jógy (9)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Závazná přihláška přes email: hsuberova@gmail.com


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám