Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

ČAKRY A JÓGA – TEORIE A PRAXE S MÍLOU SÁVITRÍ MRNUŠTÍKOVOU

05.06. - 06.06.2021So 9:00 - Ne 12:30

„ Chcete-li kvést, musíte zapustit své kořeny do země.“                                                                                                                                                                                                                                           Sadhguru

V rámci dvoudenního semináře se zaměříme na energetický potenciál člověka a nezbytnost navození rovnováhy vzhledem k vlivu na psychické i duševní zdraví organismu. Oslabená činnost čakry má za následek snížení funkcí orgánů, které čakra ovlivňuje, zvýšená činnost může vést k přetížení těchto orgánů, dlouhodobá nerovnováha pak vede k rozvoji nemoci. Tato energetická nerovnováha se u různých lidí může projevovat odlišně. U někoho to mohou být poruchy funkcí orgánů, u jiného převládnou výkyvy emočních projevů. Dobrá znalost systému základních čaker a jejich působení nám může pomoci rozpoznat a podchytit nerovnováhu v jejím počátku a předejít rozvoji nemoci, skrze čakry též můžeme působit na orgány a jejich funkce a léčit se.

Sávitrí Déví (Míla Mrnuštíková ) jógu praktikuje od konce 70. let. Své znalosti s pokorou přijala od řady svých  učitelů. V roce 1989 studovala v Ánanda ášramu v jižní Indii pod osobním vedením dr. svámí Gítanandy a jeho ženy Mínákši Déví, kam se znovu v r. 2003 vrátila. V letech 1987 – 1995 absolvovala studia sanskrtu u prof. Dušana Zbavitele a v letech 1997 – 2010 studijní pobyty v Rishiculture Ashtangayoga Antalayam na Ibize (dr. Naliní Déví). Řadu let je lektorkou Unie jógy i České akademie jógy. Přeložila do češtiny a vydala stěžejní dílo sv. Gítánandy Jóga krok za krokem, je autorkou řady publikací o józe (Pránájáma, Ásana, Jógové sestavy, Sanskrtský slovník jógových termínů, Pratjáhára, Bhagavadgíta a její cesty k bohu, Emoce a jóga…).

 

Další informace

Instruktoři:
3 590 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám