Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Čakrový tanec páteře

22.03.2015Ne 10:00 - 12:00

Tanec páteře je tak trochu jinou prezentací jógy, než na kterou jsme zvyklí z běžných lekcí. Jedná se o dynamický přístup ke klasickým hatha jógovým pozicemi, který je doslova roztančí.

Tento workshop posiluje moment „tha“ ve významu slova „hatha“ neboli to ženské, jemné, proměnlivé a poddajné, co v józe můžeme nalézt. Tanec jógy rozproudí a uvolní strnulost těla nebo notorickou fixaci ve vám známe pozici a uvolní prostor pro kreativní přístup a nový rozměr vaší jógové praxe.

Nenechme se však zmýlit ženskou vibrací tohoto jógového tance, při workshopu se dost možná hezky zapotíte a brzy po něm můžete pocítit dosud neznámé svalové partie i adept jógy, který ji nezkouší poprvé.

Jednotlivé pozice se plynule přelévají jedna v druhou ve spirálovitém pohybu proudícím skrze všechny čakrové oblasti a aspekty našeho těla. Na konci workshopu nás čeká hluboká tantrická jóg nidra pro dokonalé uvolnění těla i mysli.

Workshop je určen především pro mírně pokročilé a pokročilejší adepty jógy, ale ani začátečník se na něm neztratí.

iamme-kurz-220x220

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:online via http://bindu-yoga.isportsystem.cz, platná po zaplacení 50 % zálohy na účet Bindu - 2107703573/2700 (do poznámky „tanecpatere_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu
Poznámka k ceně:400 Kč / 350 Kč (studenti a mateřská)
400 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám