Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Čakrová jógová sestava

12.11.2017Ne 9:30 - 15:30
Speciální jógovou sestavou se postupně pokusíme odstranit všechny nahromaděné “bloky” a znovu uvést do harmonizace naše tělo i duši.

ČAKROVÁ JÓGOVÁ SESTAVA – I. ČÁST

Speciální jógovou sestavou se postupně pokusíme jednak odstranit všechny nahromaděné “bloky” srdečního centra, které je spojováno se 4. SRDEČNÍ ČAKROU a jednak rozpustit naše “komunikační bloky”, které bývají spojovány s 5. KRČNÍ ČAKROU.

Aby byla srdeční čakra dobře otevřená a v harmonii, je třeba naučit se milovat sami sebe, pěstovat v sobě emoční vyzrálost, která nám umožňuje jednat vědomě a soucitně. Blokace srdeční čakry se na psychické úrovni projevuje někdy až nenávistnými pocity, zlobou a záští. V pokročilejším stádiu pak zármutkem, uzavřeností a zoufalstvím.

Harmonizace krční čakry Vám pomůže vyjádřit pravdivě své emoce a své myšlenky. Pokud nepracuje čakra dostatečně, jste zakřiklí, neumíte artikulovat své myšlenky a pocity, možná se uzavíráte příliš dovnitř, a to jak v pracovním tak především osobním životě.

ČAKROVÁ JÓGOVÁ SESTAVA – II. ČÁST

Pro všechny z Vás, kteří jste se zúčastnili našeho prvního setkání – ČAKROVÁ JÓGOVÁ SESTAVA – I. ČÁST, jsme připravili další seminář, kde se zaměříme v naší speciální jógové sestavě na nejspodnější bloky dřímající na naší 1. KOŘENOVÉ ČAKŘE a naší 2. SAKRÁLNÍ ČAKŘE.

Blokaci první čakry můžeme pocítit například bolestí spodní části zad, zánětem sedacího nervu, poruchou imunity, depresemi či pocitem odloučení. K pročištění této první čakry je velmi důležitá ochota odpuštění. Kořenová čakra tvoří základnu a skrze ní čerpáme ze země pránu – životní energii, pokud ovšem tato nejspodnější čakra vibruje zpomaleně, nemáme dostatek síly a prvotní důvěry a zpomalujeme tak vibraci také čaker následujících.

Sakrální čakra v sobě skrývá ohromnou léčebnou energii, neboť v této oblasti probíhají výživné, ale také očistné a detoxikační procesy prostřednictvím střev a močového měchýře. K tomuto očistnému procesu však může dojít pouze pokud druhá čakra pracuje harmonicky.

Další informace

Studio:Dům jógy Chodov (0)
Instruktoři:
  • Katka Prýmková


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám