Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Čakrová jóga – Workshop II.

02.02.2020Ne 10:00 - 16:00

Čakrová jóga – Workshop II.

Čakrová jóga – sestava pro 1., 2. a 3. čakru

Pomocí speciální jógové sestavy se postupně pokusíme odstranit “bloky” dřímající v našem spodním trojúhelníku – první, druhé a třetí čakře. Workshop je určen pro všechny z vás, kteří na sobě chcete pracovat nebo cítíte určité blokády a omezení ve spodních čakrách.

yoga4everybody_Katka-Prýmková

Studio jógy v centru Prahy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomocí speciální jógové sestavy se postupně pokusíme odstranit “bloky” dřímající v našem spodním trojúhelníku – první, druhé a třetí čakře.

Na workshopu se zaměříme na pozitivní i negativní vlivy, které se skrze nerovnováhu v našich čakrách přenášejí na naše fyzické tělo a způsobují nám tak nemoci a bolesti.

Také si vysvětlíme, proč a jak funguje psychosomatika, jak důležité je správně dýchat a v neposlední řadě vás budou čekat jógové sestavy zaměřené na spodní trojúhelník – tedy na první 3 čakry – a spousta uvolňujících relaxací a meditací pro tyto nejhlubší energie.

Workshop je určen pro všechny z vás, kteří na sobě chcete pracovat nebo cítíte určité blokády a omezení ve spodních čakrách. Tyto dlouhou dobu potlačované bloky nám mohou přejít až k fyzickým nemocem a bolestem.

Čakrová jógová sestava pro 1., 2. a 3. čakru, celodenní workshop s Katkou Prýmkovou

 

 

 

 

 

 

 

 

1. čakra

V naší první kořenové čakře jsou nahromaděny karmy minulých životů, ze kterých roste štěstí i neštěstí života současného.

Je to sídlo nevědomí, poznáme-li však pravou skutečnost v této kořenové čakře, změní se nám navždy náhled na svět.

Blokaci první kořenové čakry můžeme pocítit například bolestí spodní části zad, zánětem sedacího nervu, poruchou imunity, depresemi či pocitem odloučení. K pročištění této první čakry je velmi důležitá ochota odpuštění.

Kořenová čakra tvoří základnu a skrze ni čerpáme ze země pránu – životní energii, pokud ovšem tato nejspodnější čakra vibruje zpomaleně, nemáme dostatek síly a prvotní důvěry a zpomalujeme vibraci také čaker následujících.

2. čakra

Druhá sakrální čakra v sobě skrývá ohromnou léčebnou energii, neboť v této oblasti probíhají výživné, ale také očistné a detoxikační procesy prostřednictvím střev a močového měchýře.

K tomuto očistnému procesu však může dojít pouze pokud druhá čakra pracuje harmonicky.

3. čakra

Je spojována s naším sebevědomím a sebeprosazováním. Pokud je tato čakra potlačována, můžeme pocítit slabou vůli cokoliv realizovat, nejsme schopni se sami rozhodovat.

Nedokážeme často vnímat svůj potenciál, nedokážeme se vědomě sami pochválit a jsme ostýchaví.

 

Součástí worskhopu jsou materiály pro domácí cvičení a spousta nových jednoduchých rad a návodů, jak na sobě do budoucna pracovat a udržovat naše energie v rovnováze.

 

Tento workshop je vhodný úplně pro všechny včetně začátečníků. Část je věnována výkladu a část vlastní praxi, která je uzpůsobena úplně pro všechny.

 

Čakra jóga s Katkou Prýmkovou ve studiu Yoga4everybody

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další informace

Studio:Yoga4everybody (0)
Instruktoři:
  • Kateřina Prýmková
1 500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám