Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Čakrová jóga – speciální jógová sestava pro 4. a 5. čakru

07.12.2019So 12:30 - 18:30

Čakrová jóga – speciální jógová sestava pro 4. a 5. čakru

Speciální jógovou sestavou se postupně pokusíme odstranit všechny nahromaděné “bloky” na 4. a 5. čakře a znovu uvést do harmonizace naše tělo i duši.

Workshop I. – čakrová jóga s Katkou Prýmkovou, zaměřená na 4. srdeční a 5. krční čakru

Na workshopu se zaměříme na čakry a celkový energetický systém našeho těla, na jeho fungování a jak případně rozpoznat včas jeho nerovnost. Čakry působí jedna na druhou, a to ať už se potkáte s někým na ulici nebo máte dlouhodobý vztah, každá čakra reaguje na energetické vzorce druhého člověka.

Pokud tedy chceme porozumět našim vztahům a interakcím s ostatními, musíme nejprve pochopit co se odehrává na úrovni našich energetických center.

Program workshopu:

Speciální jógovou sestavou se postupně pokusíme jednak odstranit všechny nahromaděné “bloky” srdečního centra, které je spojováno se 4. SRDEČNÍ ČAKROU a jednak rozpustit naše “komunikační bloky”, které bývají spojovány s 5. KRČNÍ ČAKROU.

4. čakra

  • Aby byla srdeční čakra dobře otevřená a v harmonii, je třeba naučit se milovat sami sebe, pěstovat v sobě emoční vyzrálost, která nám umožňuje jednat vědomě a soucitně.
  • Blokace srdeční čakry se na psychické úrovni projevuje někdy až nenávistnými pocity, zlobou a záští. V pokročilejším stádiu pak zármutkem, uzavřeností a zoufalstvím.

5. čakra

  • Harmonizace krční čakry Vám pomůže vyjádřit pravdivě své emoce a své myšlenky.
  • Pokud nepracuje čakra dostatečně, jste zakřiknutí, neumíte artikulovat své myšlenky a pocity, možná se uzavíráte příliš dovnitř, a to jak v pracovním, tak především osobním životě.

Dále se naučíme správně dýchat, ponoříme se do hluboké relaxace a pokusíme se každý najít tu svou vlastní vnitřní cestu, která nás povede k postupnému očišťování od nahromaděných negací na našich čakrách.

Součástí kurzu jsou materiály pro domácí cvičení a návody na domácí očistné rituály.

Kurz je vhodný úplně pro všechny včetně začátečníků.

 

Katka Prýmková ze studia Yoga4everybody Praha

Další informace

Studio:Yoga4everybody (0)
Instruktoři:
  • Kateřina Prýmková


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám