Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Čakra sádhana: Workshop čakra jógy s Barborou Hu

11.11.2017So 9:30 - 12:30

Čakra jóga vnímá člověka jako duši, zažívající lidskou zkušenost.

Vychází z toho, že vše je energie, kterou nelze nikdy zcela zničit, lze ji transformovat. Vše disponuje specifickými formami energie – od tělesných systémů, přes myšlenky a emoce. Mezi různými vrstvami našeho bytí (panča kóša) probíhá neustálá a čilá interakce.

Čakra jóga v pojetí Barbory Hu je specifickým přístupem, který propojuje tantrickou jógu s jinými poli poznání, jako je například praxe dynamických meditací, hypnóza či bioenergetická cvičení.

Čakry jsou zde vnímány jako energetické matrice obsahující konkrétní podmíněnosti i potenciály, které zažíváme na úrovni těla i pohybů mysli.

Dotýkají se tělesné stavby, fyziologie, různých rovin a kvalit vědomí, způosbu jakým zakoušíme sami sebe i vnější svět.

V první polovině workshopu nás čeká únosný teoretický vstup do problematiky sedmi čaker a jejich vazeb na různé úrovně naší životní reality.

Druhá část bude patřit praxi dynamických i klidových ásan a krijí, pránájamě, mudrám a mantrám, vnitřní dháraně, relaxaci a meditaci.

Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti.

Kontraindikace: těhotenství a šestinedělí, epilepsie, hypertenze a od ní odvislé potíže, recentní zranění a pooperační stavy, zánětlivé onemocnění, panická ataka, schizofrenie.

Další informace

Studio:Karma Yoga (5)
Instruktoři:
750 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám