Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

BODY AND MIND FESTIVAL SAMSARA

18.11. - 20.11.2022Pá 15:00 - Ne 12:00

TRADIČNÍ FESTIVAL JÓGY, BODY AND MIND A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU ZAHRNUJÍCÍ 14 LEKCÍ ZA VÍKEND  PROBÍHÁ NA  STATKU SAMSARA NEDALEKO BLANSKA . Očekává Vás stylové prostředí obklopené přírodou, velkorysý cvičební sál, luxusní wellness, gurmánské speciality  – vše originální a kouzelnou atmosférou umožňující načerpat příjemnou energii a zharmonizovat i vyladit naši  tělesnou i duševní kondici.

Samsára – v sanskrtu znamená „neustálé putování“ či „kruh života” je označením pro koncept znovuzrozování známý v hinduismu a buddhismu. Koloběh stále nových a nových životů je považován za strastiplný, únik z něho je možný prostřednictvím poznání pravé skutečnosti. Zkusme se společně vykročit na cestou vysvobození a věčného štěstí, který hinduisté označují mókša a buddhisté nirvána.

Nabídku ubytování, stravování  i dalších služeb tohoto resortu naleznete na: http://www.penzion-samsara.cz/.  Cena ubytování se snídaní činí 2.990 Kč/ /osoba/ víkend ve 2 nebo 3-lůžkových pokojích.  Nepřehlédněte možnost využití  unikátního saunového WELLNESS centra, které zahrnuje finskou a parní saunu, vířivku a stylovou relaxační zónu i s venkovní terasou.  Ubytování zajišťuje Cestovní agentura MUDr. Šárka Majdová

 

Další informace

Studio:Majda Agency (0)
Instruktoři:
Poznámka k akci:Doporučujeme včasnou rezervaci!
Poznámka k ceně:Cena za ubytování 2.990,-Kč / víkend


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám